Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lenne a helyes? Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes? Ti mit csinálnátok? Szeptemberben szakítottunk barátnőmmel. 4 évig voltunk együtt távkapcsolatban. 5 éve ismerem. Rá 2 hónapra összejött egy csávóval felejtés céljából, de nem jött össze neki

Figyelt kérdés
Már kocsival is elmentem, hogy megbeszéljük. (600km). De az önbizalmam csak még kevesebb lett:/ utána nem sokkal folyamatosan keresett engem. Mondogatta, hogy soha senki mást nem fog annyira szeretni, mint engem. Azóta már kézzel írott levelet írtam neki, és elküldtem postán. Tegnap, és tegnapelőtt felhívott, és videóhívásban aludtunk el...már utalgattam rá, hogy válasszon, de azt mondja, hogy nem tudja. Szó volt arról, hogy beszélgessünk rendesen, és akkor megindulhat benne valami, de nem tudom mennyi idő kell neki:( nagyon szeretem Őt. Most nyáron költöztem volna abba a városba, hogy közel legyek hozzá. Tényleg, csak olyan válaszokat írjatok kérlek, amik tényleg közelebb vihetnek ahhoz, hogy mindez megvalósuljon. Igen, ennyire komolyan gondolom vele. És sajnos nem tudom, hogy Ő mit akar, mert mással van, de közben meg engem hív fel:) 18/F

2021. jan. 15. 00:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Viszont félek attól, hogy nem fog keresni. Most a gyerek írt nekem. Nagyon rossz érzés. Nem tudom, hogy a volt barátnőm tud-e erről, vagy sem. Holnap felhívom, és megkérdem. De nem értem. Engem hívott, elhordta a palit minden rossznak. Reményt keltett bennem nagyon sokszor. Erre ez van...
2021. jan. 17. 00:52
 12/13 anonim ***** válasza:

4 évig távkapcsolatban? LOL:D


Engedd el!

Főleg ha még szex sem volt köztetek.


Még három hónapig sem tartanék fent távkapcsolatot, ha még szex sincs, ha pedig van akkor minden erőmön azon lennék, hogy összeköltözzünk!


Megismerni valakit 1-2 hónap, azután már ha megkívántátok egymást semmi sem indokolja, hogy ne legyen szexuális kapcsolatotok.


Szeretni nyilván szereted, meg ő is mert ha nem szeretnéd nem keresnétek egymást és nem érdekelne, a szerelem meg vagy jön vagy nem.


Ha pedig szeretitek egymást és működik a szex is, akkor össze kell költözni! Anélkül csak dugópajti, és nem a párod.

2021. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mi igazán együtt voltunk. Havonta 2x mentem le hozzá, ő is sokszor volt itt. Most nyáron költöztem volna oda, és teljes erőmmel is ezen voltam.
2021. jan. 18. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!