Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Menthető még a kapcsolatunk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt, és azt érzem, hogy az utóbbi hónapokban már csak én adok bele energiát. Nagyon szeretem a barátom, de ő mintha már totál érdektelen lenne felém, már szinte csak én írok rá messenger-n, ha találkozunk kedvtelen, szótlan, a smacija is olyan nyögve nyelős, néha szinte nyaggatnom kell, hogy egyáltalán átöleljen, és ez elszomorít.


Két dologra gondolok.


Az egyik, hogy valaki mással pudingozik és nekem már csak a szaunázásokat tartogatja. De én a kapcsolatunk kezdetétől fogva unom a szimpla szaunázásokat, és sokkal több pudingozást igénylek, mint amennyit mostanában megad nekem.


A másik, hogy egyszerűen depressziós, csak nekem nem mondja el, mitől van ez. És ugye ez megint csak probléma..


Szerintetek van jövőnk? És egyáltalán mi lehet a baja? 17/L



2021. jan. 15. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A pudingozás felétek a dugást jelenti? A szaunázás meg a pettingelést? Mert így mindjárt több értelme lenne az irományodnak.
2021. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Hàt én se nagyon tudtam megfejteni ezeket a szavakat, mint az egyes válaszoló:D

Viszont szerintem ha beszélnél vele erről akkor előrébb jutnátok. Nekem így látatlanba az jön le, hogy már nem érdekled őt

2021. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Tetszenek ezek a szavak :D puding meg szauna

Simán az is lehet, hogy nincs más a képben, csak elmúlt a szerelem. Valóban beszélj vele, mi nem sok konkrétumot tudunk mondani, de sajnos valószínűleg ennek vége lesz

2021. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De hogyha szaunáztok, akkor nem tudtok pudingozni, mert akkor elolvad a puding.
2021. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Smacizás, pudingozás, szaunázás xd.

Ha normális szavakat használnál talán érthető lenne az irományod és lehet még segíteni is tudnál.

2021. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#ne csináld már, hogy nem tudod mi a smacizás! xD
2021. jan. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A smacizást pont tudom de a pudingozást és a szaunázást nem sikerült megfejtenem.
2021. jan. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbáltam utána nézni, de csak szaunázásra egy "vegyivédelmi gyakorlaton vesz részt" meghtározást találtam, de gondolom nem erre gondolt kérdező.

#5 a Smacizás mindenki is tudja mit jelent, plusz beírod googlebe, és le vn írva

2021. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szivessa3 ***** válasza:
100%
Szerintem nem menthető ez a kapcsolat.
2021. jan. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szauna = szex

Pudingozas = vlki mással kavar mást ölelget-csókol

2021. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!