Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Ez menthetetlen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez menthetetlen?

Figyelt kérdés

Egyszer volt itt egy kérdésem, hogy jól tettem-e, hogy együtt maradtunk barátommal.

Ugyanis bele unt abba, hogy nekem a legjobb barátom fiú. Aztán letiltotta a telefonomról barátom és mondta valamelyik nap, hogy nagyon megbánta, hogy belekotnyeleskedett oldjam vissza meg minden.

De haverom sem fog nekem így egyből megbocsátani, kb 1 hétig le volt tiltva és nem írtam neki. Annyira bűn tudatom van. De nem merek neki írni, mert ha barátom megtudja, csak ordibál velem, hogy tudni kellene a fontossági sorrendet.

Mitévő legyek?

Előre köszi🥺



2020. dec. 2. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Válassz. Én a barátomat választottam. Viszont egyikük azért néha hiányzik. Nem azért mert többet éreztem, hanem mert ő az emberek közül jó.

Melyikük nélkül nem tudsz meglenni.

2020. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen a párom fontosabb, de hiányzik a barátom,a beszélgetések meg minden🥺
2020. dec. 2. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy a párod fontosabb, de mit érsz egy ekkora barommal, aki képtelen elfogadni, hogy nem csak lány barátaid vannak? Milyen alapon tilt le másokat a te telefonodon, és egyáltalán, miért szól bele, hogy kikkel találkozol? A te szíved joga ez, ha neked fontos ez a fiú, mint barát, akkor nehogy emiatt az idióta miatt megszakítsd a kapcsolat vele! És az sem jogos a részéről, hogy tudni kell a fontossági sorrendet, mert ennek ahhoz semmi köze. Csupán más fiúra is szánsz időt, ami nem baj, amíg tényleg csak barátok vagytok.


Én a helyedben elgondolkoznék a szakításon. Megértem, hogy fontos neked a barátod, de azt, hogy konkrétan rákényszerít, hogy mondj le egy barátságról, csak mert neki nem ez nem tetszik, azt nem hagyhatod szó nélkül.

2020. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Azért egy olyan barátságot nehéz találni, ahol őszinte fiú-lany barátság van, ezt elismerheted. Valamikor így is úgyis az egyik fél többet érez. Maximum, a homoszexuális és a leszbikus közt nem lesz több, mint ami.

És ők legjobb barátok, nem csak össze futnak néha néha.

Ezek tények!

Inkább a srác megnyilvánulása, ami nem tetsző...

2020. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válaszd a barátod, mit kezdenél Egy olyan pasival aki nem engedi hogy más fiúkkal is szóba állj
2020. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Legjobb barátot valasztanam. Van legjobb fiu baratom. Bocsi ota imádjuk egymast, egy ovi es egy suli, egy gimi, es most egy egyetem. A parom megérti szerencsere. Sosem adnam ot! Páromat se, de ha igy kezelné, elgondolkoznek a szakitason.
2020. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is választottam és rájöttem, hogy a legjobb barátom fontosabb, mint barátom. Kinyitottam a számat és összevesztem vele. Próbálok nyitni, hátha megbocsát nekem egyszer, de nagyon félek, hogy soha nem fog. 🥺
2020. dec. 3. 13:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, hidd el! Ha az ilyen esetekben nem szólalsz fel, és hagyod magad irányítani, befolyásolni, azzal csak önmagadnak ártasz!
2020. dec. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!