Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért mondja el lány osztály...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja el lány osztály társam hogy megjött menszesze? Felizgatja vagy micsoda?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Engem az érdekel hogy mikor leírják hogy fáj a hasam akkor mit írjak arra?
2021. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Igen, szerintem felizgassa.
2021. jan. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 az is ha fenekekrol beszélgetünk (igen elég betegek vagyunk)?
2021. jan. 26. 23:22
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem hiszem hogy felizgatha xd

Én lány vagyok és sosem gondoltam volna, higy ez bárkinek is izgató lehet. De jó lenne tudni, hogy milyen kontextusba írja, hogy megjött neki. Mert pl, ha megkérdezed hogy hogy van és elmondja hogy rosszul érzi magát, mert épp meg van neki, akkor az úgy pl teljesen okés szerintem.

2021. jan. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 (amúgy ez működik?) Nem teljesen rám írt és a beszélgetést úgy irányította hogy arról beszlgessunk
2021. jan. 27. 22:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#1. Csak panaszkodásból írja. Én is szoktam mondogatni otthon a páromnak, de ő is max egy szem gyógyszert tud hozni, amit meg már magamtól bevettem. Írhatsz valami olyasmit, hogy próbált-e már melegvizes palackot tenni a hasára, mert úgy tudod, hogy a meleg az jó az ilyen jellegű fájdalomra.

#2. Tutira nem "izgassa" fel.

#3. Ezt nem is értem.

#5. Mi működik?


Egyébként vannak lányok, akik nagyon nyíltak ilyen szempontból. Szerintem ez jó dolog, mert néha szinte megvetik a nőket emiatt a természetes dolog miatt, a férfiak meg gyakran semmit nem tudnak arról, hogy mi is a menstruáció meg hogyan működik.

Nem írtál kontextust, meg kort sem. Ha 11 éves és először jött meg neki, akkor lehet hogy el akarta újságolni. Mi az hogy nem teljesen rád írt? Csoportos beszélgetésbe írt? Lehet hogy a többi lánynak akarta jelezni a helyzetet, mert ők együttéreznek vele.

2021. jan. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk mindketten elég mocskosak már többször is előfordult hogy ilyen információt osztott meg velem privatban
2021. jan. 28. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!