Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem engedi az osztályfőn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem engedi az osztályfőnököm, hogy járjunk osztálytárssal?

Figyelt kérdés

"Házinyúlra nem lövünk." De miért?

Egyetértetek ezzel?



2018. szept. 25. 20:53
1 2
 1/17 anonim válasza:
98%
Nincs túl sok köze hozzá. Nem értek vele egyet, meg azzal sem, hogy a magánéletedbe próbál beleszólni.
2018. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Igaza van. Gondolj bele, ha szakítotttok kinos lesz evekig szenvedni, hogy mindennap latnod kell...
2018. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát igen. Ez magánügy.

Meg amúgyis, ezt nem lehet irányítani.

2018. szept. 25. 21:01
 4/17 A kérdező kommentje:
De szerintem egy szakítás után nem kell keresni az illető társaságát feltétlenül.
2018. szept. 25. 21:02
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Amugy nem osztalyfonok donti el, csak szerintem nem akarja, hogy szenvedjetek...
2018. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Vagy szerelmeskedjetek az oran...
2018. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Lillaa16 ***** válasza:
81%
Haatde ha ilyen 30as fos osztalyba vagy pl akk sztem teljesen mind1 (mi 32 vagyunk aztan van olyan akivel 1-2 beszletem 2 ev alatt) sztem nem baj es semmi beleszolasuk nincs a tanaroknak amig persze nem zavarjatok az orat😉
2018. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szószerint megtiltotta a tanár a közösség érdekében. 36-an vagyunk amúgy.
2018. szept. 25. 21:19
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Ez volt a legrosszabb dolog, amit tehetett volna. A tiltás. (Megmondod a kamasznak, hogy ne csinálja és tutiii, hogy fogja, az esetek többségében.) Meg se magyarázta teljesen gondolom... Érthető okokból csinálhatta, valószínűleg volt már ilyen esete, de ezt másképpen kéne megoldania.
2018. szept. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
77%
Részben azért, mert nem akarja, hogy ha esetleg szakítotok és egyik őtöknek, vagy mind a kettőtöknek nagyon fáj, akkor ne kelljen minden egyes nap egymás pofáját bámulni, amitől persze feljönnek a rossz emlékek és ez így eléggé szar érzés:/ Aztán persze lehet, hogy nem ilyen törődő az oszt.főnökötök, csak szimplán nem akarja azt bámulni, ahogy turbékoltok a sarokban;)
2018. szept. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!