Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » "Ha nem tetszik akkor szakíts...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha nem tetszik akkor szakíts velem" ezt mondta mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm közölte velem, hogy ő visszatiltja, a korábban már letiltott, régi legjobb barátját és újra jóba lesz vele és ha nekem ez nem tetszik akkor szakítsak vele. Mit tehetnék ebben az esetben?

Régebben már egyszer letiltotta értem ezt a bizonyos srácot, de most kétségbeesetten ülök hajnalok hajnalán és nem tudok aludni, hogy vajon már nem vagyok elég jó neki vagy egyszerűen nem értem miért kell most ezt. Indoknak annyit mondott hogy nem szabhatom meg mit csinál mert nem a kutyám, és azt csinál amit akar ha tetszik nekem ha nem.



2021. febr. 3. 01:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
46%
Szakíts, a legjobb fiúbarátnak sosincs jó vége...
2021. febr. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
Szakítasz, adok nekik 1 hónapot. És együtt lesznek.
2021. febr. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%

Én sem tűrném el ha a párom meg akarná szabni hogy kivel barátkozhatok és kivel nem. Ha nem bízik bennem akkor a fene megette az egészet.

A következő csajnál meg majd igyekezz nem uralkodni felette.

"Ha madarat szeretsz, égbolt légy, ne kalitka."

2021. febr. 3. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
43%
Hát haver, rossz hírem van. A csaj már rég nem veled van, hanem vele. Minimum lélekben. Téged csak addig parkoltat, amíg melegváltással át nem ül az ő farkára. Páros lábbal rúgd ki.
2021. febr. 3. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
33%
3-as, ez ugye valami tinipicsa-bölcsesség? Nagyon jó, csak fordítva működik a dolog: ha a madár otthont és biztonságot akar, lesz szíves beülni a kalitkába.
2021. febr. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%

Nem tinipicsa bölcsesség. Illene ismerni a szerzőt és a művet amiből van.

Mellesleg 32 éves vagyok, valószínűleg több tapasztalatból merítkezem mint te.

Az otthont nem a férfi teremti meg, azt közösen teremtik meg egy ideális párkapcsolatban 🤷‍♀️

Biztonság alatt meg nem tudom mit értesz. Nem Chicagoban élünk, és a nők nem testőrt akarnak, hanem társat.

Ha a pénzügyekre érted, azon meg csak nevetni tudok. Egy egészséges, felnőtt, munkaképes ember meg tudja magának teremteni amire szüksége van, kivéve ha aranyásó, de ha te olyanokra mész rá akkor magadra vess 😄

Ha pedig tinikről van szó, akkor megint csak érvényét veszti a dolog, nekik a szüleik teremtik meg az anyagi biztonságot.

2021. febr. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
34%
Ne legyél toxic
2021. febr. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

Mit tegyél? Ha nem tetszik, szakíts vele.

Nem korlátozhatod be, hogy kikkel beszél, jól mondta. Ő a társad, nem a kutyád. Egyébkémt az ilyen viselkedéssel lököd más pasihoz. Ha jó partner akarsz lenni, akkor megismered a fiú és lány barátait egyaránt. Találkozhattok hármasban és akkor nem lesz okod féltékenynek lenni. Gondolom még fiatalok vagytok, úgyhogy a dirigálásról gyorsan szokj le, mert ha dolgozni kezdtek, lesznek ellenkező nemű kollégák is, akivel nap mint nap egy légtérben lesz.

2021. febr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

"Régebben már egyszer letiltotta értem ezt a bizonyos srácot..."

Ő volt a hülye, nem irányíthatsz így egy embert.


"..de most kétségbeesetten ülök hajnalok hajnalán és nem tudok aludni, hogy vajon már nem vagyok elég jó neki vagy egyszerűen nem értem miért kell most ezt."

Azért kell, mert hiányzik a barátja neki, mert te beléjük szóltál konkrétan.


Fogadd el, hogy más helyében nem dönthetsz, hogy kivel haverkodjon, barátkozzon. Ha nem tetszik, szakíts vele, igaza van.

2021. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%

Maximálisan egyetértek a lánnyal. Ha nem tetszik, szakíts.


Senki sem szereti, ha valaki annyira betegesen féltékeny, hogy arra kötelezi a másikat, hogy tiltson le valakit, csak mert őt zavarja. Csodálom, hogy még nem szakított veled. Jól írták előttem, ezzel csak elüldözött magadtól. Inkább ismerd meg a fiút!

2021. febr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!