Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » "Ha nem tetszik akkor szakíts...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha nem tetszik akkor szakíts velem" ezt mondta mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm közölte velem, hogy ő visszatiltja, a korábban már letiltott, régi legjobb barátját és újra jóba lesz vele és ha nekem ez nem tetszik akkor szakítsak vele. Mit tehetnék ebben az esetben?

Régebben már egyszer letiltotta értem ezt a bizonyos srácot, de most kétségbeesetten ülök hajnalok hajnalán és nem tudok aludni, hogy vajon már nem vagyok elég jó neki vagy egyszerűen nem értem miért kell most ezt. Indoknak annyit mondott hogy nem szabhatom meg mit csinál mert nem a kutyám, és azt csinál amit akar ha tetszik nekem ha nem.



2021. febr. 3. 01:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%

#20 Már bocs, de itt veled van a baj. Csak az féltékeny akinek saját magával vannak problémái és fél hogy talál nála a párja jobbat.

Én már egyáltalán nem vagyok féltékeny mert az csak mérgezi a kapcsolatot és ez tény nem pedig vita tárgya. A féltékenység nem cuki, ha pedig úgy gondolod hogy a párodat el kell "tiltsd" valakitől akkor te egy rendkívül szánalmas ember vagy.

2021. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem simán mem vagytok egymáshoz valók. Az ő részéről érthető, hogy nem akarja miattad megszakítani a kapcsolatot egy számára fontos személlyel. A te részedről meg érthető, ha nem akarod, hogy túl közel kerüljön a barátnőd egy másik fiúhoz. Mást vártok el a kapcsolattól, és valószínűleg nem lesz közös nevező. Ahogy ő reagált, abból nem úgy tűnik, mintha figyelembe venné a te érzéseidet.
2021. febr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
43%

Ez csak az én véleményem!!!

Ha ezt mondta akkor nem biztos hogy olyan sokat jelentesz neki....szerintem ha fontos lennél neki akkor arra törekedett volna hogy valahogy ezt megoldjátok..de ez csak az én véleményem!

2021. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
63%
A #22-es is teljesen normálisan írta le a véleményét, attól hogy valaki nem ért egyet vele nem tudom miért kellett lepontozni, teljesen kultúráltan írta le a véleményét.
2021. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

" ő visszatiltja,"


Ez értelmetlen, mint a "feloltani".

Magyarul: feloldja a tiltást.

2021. febr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

"Régebben már egyszer letiltotta értem ezt a bizonyos srácot"


Magyarán: te követelted, vagy féltékeny voltál a srácra és a párod erre tekintettel megszakította vele a kapcsolatot?

Most meg feloldotta a tiltást, és újból kapcsolatba lépett vele?

Mi az oka?

Másokat is letiltott a kedvedért, mondjuk, barátokat, ismerősöket, rokonokat?

Nagyon úgy néz ki, hogy ez a lázadás már az elhidegülés fázisa.

Én az okát keresném. Nem úgy, hogy "nem vagyok neki elég jó", hanem

azt, hogy vajon milyen a kettőnk kapcsolata. Elég bizalmas, elmélyült kapcsolat-e, mindent megbeszéltek -e egymással. Elég változatos és

tartalmas-e a kapcsolatotok? Nem sajátítottad-e ki a társadat?

Nem vontad-e túlzottan az ellenőrzésed alá? Hagytál-e neki mozgásteret, levegőt?

Ne hisztizz. Gondolkozz el ezeken. Aztán higgadtan, nem követelőzően, nem veszekedve, próbáld megtudni tőle, hogy mi hiányzik neki a kapcsolatotokból.

Mert ha a régi előbukkan, hiányt pótol, annak oka van.

2021. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!