Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » "Ha nem tetszik akkor szakíts...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha nem tetszik akkor szakíts velem" ezt mondta mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm közölte velem, hogy ő visszatiltja, a korábban már letiltott, régi legjobb barátját és újra jóba lesz vele és ha nekem ez nem tetszik akkor szakítsak vele. Mit tehetnék ebben az esetben?

Régebben már egyszer letiltotta értem ezt a bizonyos srácot, de most kétségbeesetten ülök hajnalok hajnalán és nem tudok aludni, hogy vajon már nem vagyok elég jó neki vagy egyszerűen nem értem miért kell most ezt. Indoknak annyit mondott hogy nem szabhatom meg mit csinál mert nem a kutyám, és azt csinál amit akar ha tetszik nekem ha nem.



2021. febr. 3. 01:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
24%
Olvastam eddig a commenteket. És a 11essel most egyet kell, hogy értsek! Ott a pont!
2021. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

11, bármit megtehetnek, amit egy férfi is. Nem vagyunk alátok rendelt lények.

A rbanckodás meg nem tudom, hogy jön ide. Egy tiszteletteljes párkapcsolatban egyik félnek sincs "joga" félrelépni, és normális emberek nem is teszik, de nem is erről szólt a kérdés. Nem tudom eldönteni hogy álnaiv vagy, vagy csak simán ostoba.

2021. febr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
66%

16:34, látom a memóriád sem az igazi. Te magad írtad az azóta törölt hozzászólásodban, hogy a nők már azt hiszik hogy mindent megtehetnek.

Erre írtam, hogy ez így is van.

A nőknek nem kell alsóbbrendű állampolgárként élni, mint ahogy te gondolod. El tudják látni magukat, nem kell a naaaagy, védelmező férfiistenség aki majd eltartja őket, de cserébe kuss van.

És ugyanannyi joguk van a párkapcsolatuk mellett barátkozni, ahogy a párjuknak is.

Egyiknek sincs joga átverni és megcsalni a párját, de barátkozni épp annyi joguk van a nőknek is. Minden máshoz épp annyi joguk van mint a férfiaknak.

És pontosan az a helyzet amit a kérdező barátnője mondott: ha a pasi nem tudja elfogadni hogy a nő nem a tulajdona, akkor szakítson, aztán keressen egy házicseléd típusú naivát.

Vagy egyszerűen vegyen egy fleshlightot 🤷‍♀️

2021. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
46%

18:59,

"Figyelj, elmondom lassan, hogy az egyszerű konyhai munkák ellátására tervezett agyacskáddal is felfogd"

Pontosan ezzel a mondattal vágtál magad alá. Ne csodálkozz hogy ilyen primitív gondolkodásmóddal a nők mindig is ellened lesznek. Más dolog a feminizmus (amit én is legalább annyira utálok mint a hímsovinizmust) meg megint más mikor valami hozzád hasonló incelből fröcsög a gyűlölet a nők felé, ezért a nőktől csak lesajnálást kap. Ez a 22-es csapdája, szűz maradsz örökké mert képtelen vagy normálisan viselkedni és ez taszítja a nőket.

Akkor elmondom megint, SENKI nem tehet meg semmit következmények nélkül. A férfiak sem.

Azt meg ne mossuk már ide hogy valaki barátkozni merészel. Egy nő sem uralkodhat a pasiján és ő sem szabhatja meg neki hogy kivel barátkozhat, de egy férfi sem teheti meg egy nővel.

A személyeskedést meg hanyagold mert elég unintelligens dolog, a kapcsolatommal minden rendben. Kifogtam egy normális férfit, lehetnek mellette barátaim, ahogy neki is lehetnek mellettem.

Tudom hogy most majd' felrobban az agyad amiért nem mindenki él elnyomó párkapcsolatban, amiért vannak párok akik egyenrangúak, de szokj hozzá mert nem 100 évvel ezelőtt születtél 🤷‍♀️

2021. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
86%

hagyd a barátnődnek,hogy barátkozzon. Nem döntheted el helyette,hogy kivel legyen jóba és kivel nem. Én is kapcsolatban vagyok már egy jó ideje és nekem is van fiú barátom akivel tartom a kapcsolatot.Én boldog vagyok a párommal és nem "cserélném" le a csak barátomra. attól amiért kapcsolatban vagy nem kell minden kapcsolatot megszakíts minden ellenkező nemű barátoddal.Ne legyünk már toxic-usak :DD Az jó dolog,hogy ha vannak kapcsolaton kívül is barátaid(persze egy határon belül)

Viszont te ismered a barátnődet, ha tényleg szeret téged és bízol benne,valamint meg tudjátok ezt úgy beszélni,hogy ők csak barátok maradnak,te maradsz neki a fontosabb, stb. akkor szerintem nem kellene zavarjon,hogy vannak barátai. (persze ez csak az én véleményem:D)

2021. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
17%
#15 Nem, nem robban fel az agyam. Veled ellentétben én nem dühöngök és sértődöm meg minden szarságon. Az sem fontos, hogy te mit gondolsz és hogy éled az életed. A végén te fogsz ott ülni zokogva a macskáiddal, és tépelődni, hogy hol rontottad el, nem én. Rájönni persze nem fogsz, mert az nem lehet, hogy te basztad el. Csakis a szemét férfiak tehetnek mindenről. Jó szórakozást ahhoz a pár évhez, amíg még rád lehet nézni.
2021. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
40%

20:50 az a baj hogy abszolút nem vagy tisztában a hímsovinizmus és a feminizmus fogalmakkal. A hímsoviniszta utálja a nőket kollektíve és alsóbbrendű lényeknek tekinti őket (ez vagy ugye te az előző gusztustalanul primitív beszólásod alapján) a feminista pedig a férfiakat utálja, szerinte egy nőnek előjogai vannak az életben.

Hiába mondom hozzászólásokon keresztül hogy én mindkét szélsőséget utálom, mert férfi és nő egyenlő, egyik sem jobb a másiknál, egyik sem ér többet emberileg, neked sajnos korlátozottak az agyi képességeid ahhoz, hogy felfogd, és csak nyomod az ostobaságaidat. Ezen a szellemi szinten én nem érzem jól magam, úgyhogy hagyom hogy tiéd legyen az utolsó szó. Fröcsögj még egy kicsit, meg degradáld le a nőket újra és újra, hátha attól picit jobb lesz az incel lelkednek (nem lesz).

2021. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
61%
De jó nézni hogy a hasonló élettelen emberek mint én, hogy veszekednek :)
2021. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
80%

Marha szánalmas vagy ha meg akarod szabni hogy kivel beszélhet/találkozhat, egyszerűen NEM A TE DOLGOD. Ha meg nem bízol benne minek vagy vele?

Szerezz elég önbecsülést ami vonzó a nők szemébe, és ne ilyen szánalmas rinyás töketlen gyerek legyél.

2021. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
14%
19-est hagyd figyelmen kívül, fogalma sincs a kapcsolatok dinamikájáról.
2021. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!