Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy végre a barátnőmnél aludhassak?

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk, több mint egy éve együtt vagyunk, és még nem aludhattunk együtt. Fiú vagyok, hogy győzzem meg otthon őket? Nincs különösebb indokuk, hogy miért nem engedik. Sürgős lenne.

2021. febr. 11. 22:58
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
56%

10

Igen,de felelősségteljesnek kell lennie. A szerelem vagy akármilyen kapcsolat nem csak a szexről szól. Sok esetben még is bánhatja az ember

2021. febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
Ja, akkor soha senki ne csináljon semmit, soha senki ne kezdjen bele semmibe, mert jaj, mi lesz ha később megbánja? Ez hülyeség.
2021. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
7%
De, csináljon. Amikor fenn tud tartani egy családot. Én 18 évesen dolgoztam, pénzt kerestem, úgy hogy egyetemre jártam és igazgattam a saját vállalkozásom is.
2021. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
91%
Ó igen, 2 évesen meg már olvastál meg két nyelven beszéltél... na persze.
2021. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:

Amúgy meg beszélni kell a védekezésről, és akkor nem lesz pulya, csak szólok. Ha meg mégis besikerül: abortusz.

Nehogy már a szex saját keresethez meg ingatlanhoz legyen kötve! Ez baromság.

2021. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
8%

14

Nem,nem olvastam. De 18 évesen dlkezdtem az egyetemet, délutánonként és hétvégén dolgozni jártam egy asztalos műhelybe és apámmal megnyitottuk az első ABC-nket, amit akkor és olyan fiatalon rohadt nehéz volt igazgatni,mert apám csak mint eladó dolgozott ott.


15

Akkor rajta, essen neki mindenki. Én nem bánom. Abortusz meg... Ne vegyél el azért egy ártatlan életét, mert viszketett a kókuszod és nem tudtad a gatyában tartani.

2021. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
92%
Valóban hülyeség saját keresethez kötni. Én sem kerestem és gyerek sem lett...
2021. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
Nem gyilkosság, és nem élet. Az egy sejtcsomó. Élet akkor van, ha megszületik.
2021. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

És higg yük el neked, hogy két helyen dolgoztál, hétvégén és hétköznap is, (tehát max 1 szabad napod volt), mellette meg még tanultál is, plusz suliba jártál... hiszi a piszi.

Ráadásul egy dolog az, akinek nincs lehetősége szexelni, és más dolog az, akinek meg van lehetőse szexelni. Ne idegeneken töltsd ki a belső frusztrációd, mert neked dolgozni kellett, és nem volt társasági életed.

2021. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
21%

18

Igen,és még sem adod neki az esélyt az életre. Miért? Mert felelőtlen voltál. Aki meg tudja csinálni, az tudja is felnevelni. Én ezen a véleményen vagyok.

2021. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!