Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy végre a barátnőmnél aludhassak?

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk, több mint egy éve együtt vagyunk, és még nem aludhattunk együtt. Fiú vagyok, hogy győzzem meg otthon őket? Nincs különösebb indokuk, hogy miért nem engedik. Sürgős lenne.

2021. febr. 11. 22:58
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
23%

19

Ez van. Nem kell elhidd. Tudod az élet nem mindig volt olyan mint manapság, hogy a diák BMW-vel ment a suliba anyu meg apu otthonról tolta alá a pénzt.

Nem volt egy szabadnapom sem. Délelőtt egyetem, délután a műhely, szombaton a műhely, vasárnap meg az ABC ügyeit intéztem. Később aztán otthagytam a műhelyt és teljes erővel az üzleten voltam, ami még is hozta ág eredményét.


Volt társasági életem. 4 barátnőm volt a feleségem előtt. 21 évesen házasodtam meg és immár 27 éve boldogan élünk.

Nem tudom miért ítélkezel, úgy hogy semmit nem tudsz rólam.


És én itt a felelősségtudatról beszélek. Amikor látom hogy a kis 14 éves meg 16 éves büszkén nyomja a dumát, hogy ez is megvolt neki még az is meg volt, aztán a hasonló korú kiscsaj várandós lesz és mindenki fogja a fejét (pont a fiam osztályában történt; a fiú nagyapja felakasztotta magát a szégyen miatt, mert a babát megtartotta a kis 16 éves).

2021. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:

17 éves, nem 14..

Akkor ne is menjen ki az utcára,mert hátha elesik? Amúgy nem csak ott alvás során lehet szexelni. Becsúszik véletlenül? Hát akkor szépen menjen el dolgozni és tartsa el 17-18 évesen

2021. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:

22

De,menjen az utcára. És barátkozzon, ismerkedjen. De nem minden a szexnél kezdődik.

Igen, én is ezen a véleményen vagyok. Ha becsúszik, menjen dolgozni és tartsa is el. Ez nagyon helyes felfogás. De sokan nem készek erre és inkább elvárnák anyukától meg apukától hogy finanszírozza a pujája gondozását. Aki elég érett kefélni, az legyen elég érett dolgozni is, családot eltartási.

2021. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
54%

HA BECSÚSZIK, ABORTUSZ.



Aki nem akar gyereket, az ne is szexeljen?

2021. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
44%

24

Persze,abortusz. Az a legkönnyebb. Egy ártatlan gyerektől elveszed a lehetőséget az élethez, mert neked viszketett a tököd és muszáj volt kefélj.


Dehogynem, nyugodtan. Csak számoljon azzal, hogy ha születik egy gyerek, azt fel is kell nevelni és azt nem lehet egy üveg Cola-val meg egy zacskó Chips-el elintézni.

2021. febr. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
De miért kellene megszületni annak a gyereknek, idióta?
2021. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

26

Jaj persze. Az a legkönnyebb, ítélkezni valaki étele fölött és el enni a lehetőséget az élethez csak mert egy felelőtlen kanos tini pár nem bírta ki hatalmas szexparti nélkül. Bravo!


Ha megcsináltad, nevelje is fel! Ha elég érett a szexhez akkor biztos elég érett a napi 12 órás munkához is, meg a család fenntartásához és a számlák fizetéséhez, gyermek felneveléséhez.

2021. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

Te nagyon végletekben gondolkodsz. Az, hogy valaki lefekszik a barátnőjével, az miért egyenlő azzal, hogy mindenkit megd.g? Gondolkozz már! Hidd el, a gondolkodás nem fáj.

"Nem attól lesz valaki férfi, hogy 15 évesen már aktívabb szexuális életet él, mint az apja, hanem attól, hogyha felelősségteljes és úgy is viszonyul az emberekhez."

Itt árultad el magad kiscsillag! Irigy vagy. Neked nem lehetett lehetőséged gyereknek lenni, nem jutottál p.ncihoz sokáig, és most másokon éled ki ezeket, hogyha neked nem lehetett, akkor másnak is legyen rossz gyerekkora.

2021. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
36%

28

Gondolkozok. És elmondtam az álláspontomat. Aki elég érett a b*aszáshoz, az legyen elég érett férfinek is lenni.

Nem vagyok a csillagod, kedves. És nem vagyok irigy senkire, mert nincs miért. Azt mondod gyereknek lenni, aztán meg a szexről beszélsz. Szóval az gyermek, aki szexel? A felnőtt meg biztos kisvasúttal játszik.


De nyugtatlak, megvolt mindenem ami kellett. A maga idejében megvolt a gyermekkorom, amikor kirándulni meg bulizni jártunk a haverokkal, a maga idejében megcsináltuk életünk nagy hülyeségeit, pl telefonbetyárkodtunk és a szívbajt hoztuk az öregasszony okra azzal, hogy folyik az utcában a gáz, meg fuvaroztuk egymást jogosítvány nélkül, és a maga idejében volt barátnőnk (volt hogy egyszerre több is) és kiéltük a fiatalságunk javát. Én egy fél évszázad tapasztalatát próbálom megosztani a kérdezővel, a legnagyobb jóindulattal, hogy ne kövesse el azokat a hibákat, amiket én vagy az ismerőseim elkövettek.

A gyermekkor ha neked a nagy dugásról szól, akkor nem volt gyermekkorod. Beteg gondolkodásmód az viszont van abban az esetben.

2021. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
88%
Az utcára se menjen ki, hátha elesik.
2021. febr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!