Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy végre a barátnőmnél aludhassak?

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk, több mint egy éve együtt vagyunk, és még nem aludhattunk együtt. Fiú vagyok, hogy győzzem meg otthon őket? Nincs különösebb indokuk, hogy miért nem engedik. Sürgős lenne.

2021. febr. 11. 22:58
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Szia! Engem 18 évesen is az elején alig akartak elengedni valamiért (elég konzervatívak a szüleim és akkor még gimis voltam). Beszéld meg velük hogy már majdnem felnőtt vagy, felelősségteljes, érett egy komoly, felnőtt kapcsolatra. Igazából ez egy ilyen bizalom probléma a szülő-gyerek között. Ezt kell megbeszélned velük. Hogy bízzanak benned.

21/N

2021. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!