Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy végre a barátnőmnél aludhassak?

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk, több mint egy éve együtt vagyunk, és még nem aludhattunk együtt. Fiú vagyok, hogy győzzem meg otthon őket? Nincs különösebb indokuk, hogy miért nem engedik. Sürgős lenne.

2021. febr. 11. 22:58
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
92%
Jav: egyébként NEM gyerekcsinálásról írtunk (hanem csak szexről)
2021. febr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
15%

39

Kölyök vagy te meg a magadfajta undok állatok!

De, megállta a helyét. Itt él ő a férjével meg az unokámmal, mert nem épült még fel a házuk és egyelőre nem is fog befejeződni (még legalább egy év). Nincsenek terhünkre. 6 szobánk van, a feleségemmel mi egyet foglaltunk el, ők így 2-t.


40

Ok,akkor szerinted nem jelent semmit. Szerintem meg igen. Még tud élni és el tudja tartani a családját.

Nagy dugókat? Ez van. Mindenki eldöntheti, hogy hogy szeretne közlekedni.


A gyerekekről pedig: azt csinálsz amit akarsz, azt engedsz meg, ami neked jól esik. Nekem mindegy.

2021. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
56%

Dugóktól nagyjából sehogy nem lehet közlekedni, de ez csak egy példa volt a mama taxira a burokban nevelésre..Biztos nagyon boldog lehet az, akit nem engednek szexelni a párjával, mert mondjuk még 20-23 évesen egyetemista és nincs keresete. Bár elképzelem az okos szülő és a gyereke közötti beszélgetést: apa, 20 éves vagyok, hadd menjek már át a barátnőmhöz aludni.

-Nem mehetsz, előbb vállalj valami munkát, mert ha kiszakad a gumi, hogy tartod el?

2021. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
29%
Biztos örülnek szegények, hogy már felnőttek.
2021. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:

43

Ki mondta hogy nem engedtem? Mivel lett volna miből felnevelni egy esetleges gyermeket és tudtam hogy felelősségtudatosak a gyerekeim,nyilván engedtem. De egyszer sem mentek ilyen "alukálós dumákkal".


Másrészt nem értem mi van ezzel h 23 éves? Miért, ez kortól függ?


44

Nem hinném. Nagyon jó a viszonyom velük, sosem mondták, rossz apjuk lettem volna. Becsületes emberek lettek, tisztességgel nőttek fel. Mindent megadta nekik de el is vártam a tiszteletet és a megfelelő viselkedést. Ha a fiamon múlik még mindig nálunk lakna, de azon az elven vagyok, hogy ha van hol laknia és van családja, jobb külön.

2021. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
71%
Nem kortól függ, de mi van ha 23 évesen még nem keres? Akkor nem is szexelhet?
2021. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
76%
Onnantól nem gyerek, nincs jogom megmondani mit csináljon. Onnantól ő intézi az életét. Én 18 év alatti korról beszéltem.
2021. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim válasza:
92%
Kicsit késve látom ezt a kérdést, de le vagyok döbbenve azon hogy milyen emberek vannak. A szexet miért kell azonosítani a gyerekcsinálással? Bevallom őszintén, 16 éves vagyok, és lassan egy éve aktív szexuális életet élek a barátommal. Mindigis ő volt az egyetlen, mindig védekeztünk, szó sem volt gyerekről, szimplán azért csináltuk mert vágytunk rá. És ha valamire vágyunk és következmények nélkül megtehetjük, akkor mi okunk lenne arra hogy ne tegyük meg? Egyébként még azt hozzáfűzném, hogy a szexhez nincs szükség együtt alváshoz, és az együtt alvás se feltétlen jelent szexet. Nem tudom, hogy egy szülőnek miért okoz örömet az, ha ezt megtilthatja a szerelmes gyerekének (aki ráadásul már nem is annyira gyerek..)
2021. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
15%

Kedves utolsó! Kicsim, 16 évesen még fingod sincs a szerelmről, ebben a korban főleg a rózsaszín felhő meg a gatyád vezet.

És a szülő ezt nagyon jól tudja. Persze, gyermekként ezt nem ismered be, de ha szülő leszel, majd te is így fogod gondolni és félteni fogod a gyermeked.

A szülőnek az okoz örömet, ha biztonságban tudja a gyermekét.

2021. márc. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

Kedves 33, as. Az alvás nem sikerült, a szerelmi életünket még anoníman se az interneten fogom kiteregetni (és sehol máshol egyébként). De a szexhez nem kell együtt alvás, ezernyi más módon is meg lehet oldani, és szerintem ezzel mindent elárultam.


Sajnálom, hogy itt el ment a beszélgetés egy sarkalatos irányba, amely ráadásul a feltett kérdéstől teljesen eltér, így még egyszer megpróbálom..

Kérek minden kedves válaszolót, olvassa el a kérdést és azzal kapcsolatba válaszoljon, ne pedig a másiknak essen, mert teljesen értelmetlen, felesleges viselkedés mód ez pont itt, az interneten, ráadásul névtelenül. Köszönöm!


(A normális válaszolóknak pedig köszönöm!)

2021. ápr. 21. 13:42
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!