Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert csinalja ezt a baratom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt a baratom?

Figyelt kérdés
Szoke hajbol gondoltam atfestem magam rezvorosbe ugy, hogy az alja vilagosabb. Aztan csinaltam ofinat. Baratom elotte nem nagyon ellenezte. Most viszont ugy viselkedik hogy az nagyon faj, es nem veszi eszre magat.
2021. febr. 20. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
"Miert csinalja ezt a baratom?" Mert nem tetszik neki a haj, és basztok kommunikálni?:O
2021. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, godohatod, h arra rajottem, h nem tetszik neki, de megis hogyha kommunikalunk akkor szerinted elkezd neki tetszeni? Vagy megis mirol kommunikaljunk, hogy vagj le az ofinam, vagy mit gondoltal amikor ezt leirtad?
2021. febr. 20. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Mi az az ofina?

Kommunikálás alatt azt érettem hogy előtte megbeszélitek hogy mi lesz a fejeden XD

2021. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ofina = frufru (ma is tanultam valamit 😂💛)


Ha a frufruval van baja, akkor az úgyis meg fog nőni egész hamar. Addig fel tudod fűzni, oldalra befonni akár.

De lehet csak meg kell szoknia. Ha előtte beszéltetek róla, akkor olyan nagy meglepetés nem érhette.

Neked tetszik? - akkor örüljön, hogy Te boldog vagy ezekkel a változtatásokkal. Aztán előbb utóbb úgyis megunod, vagy a színén tudsz világosítani, hogy kevésbé legyen vöröses.

Mond neki, hogy rosszul esik ez a felháborodás tőle és ha nem tetszik neki azt is lehet normálisan közölni. Meg ha már ilyen, akkor próbáljon kicsit pozitívan állni hozzá.

2021. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 3-as

Ahogy leirtam a leirasban"elotte nem nagyon ellenezte" lehat ebbol kobetkeztetve gondolhattad volna, hogy volt rola szo.

2021. febr. 20. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!