Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha elvileg szeret a baratom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvileg szeret a baratom akkor miert csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Mindig figyelmes velem, mondja es erezteti is, hogy szeret. Bújik hozzám, sokat találkozunk, jó a szex.

De egyik nap veletlen megláttam az instagramjában hogy flörtölget más lányokkal.

Reagál a képeikre amit kitesznek, neha bókolgat is nekik.

Lassan másfél eve vagyunk együtt.

Megcsalni nem csal meg mert a hét több napján együtt vagyunk. Még a szüleivel él és ahol dolgozik diákmunkán ott nincsenek olyan női munkatarsai akikkel meg tudna csalni.

Azok a lanyok nem a munkatarsai akiket láttam, hogy beszélt.Akkor nem értem. Rosszul esett nagyon..



2020. szept. 30. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt próbáltad vele megbeszélni?

Igazából ez borzasztó gyakori kb nincs olyan barátnőm akivel ez ne történt volna meg.Velem is volt ilyen.

Nem tudom...a fiatal srácok ilyenek?Tudom ez általánosítás és jöhetne most valaki aki mond egy ugyan ilyen általánosítást a lányokra.

De akkor is ezt tapasztalom,hogy kb minden lánynak van/volt egy olyan pasija aki ezt csinálja.


Amúgy tényleg csak a szembesítést tudom javasolni.Meg,hogy elmondod neki,hogy ez neked rosszul esik.Hogyha figyelmes akkor ezt is figyelembe fogja venni és abbahagyja.

2020. szept. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nezd meg Kabat Petert. Magyarorszag letezo osszes csajat koveti instan es lajkolgatja a pucer kepeiket, megis boldog hazassagban el :DDD
2020. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell neki a vissza igazolás vagy nem tudom. Vannak ilyen típusú emberek. Elhiszem, hogy rosszul esik, pont ezért kell neki elmondanod, hogy mit érzel.
2020. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm volt ilyen. Próbáltam vele megbeszélni, de nem sikerült változtatni a dolgokon 😕
2020. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azért, mert tinit választottál férfi helyett. 28 vagyok, foglalt, b_szok minden más nőre, sőt, van, aki melóból adódóan néha hozzám is ért. Megdumáltam vele, hogy ne tegye.
2020. okt. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
20 éves
2020. okt. 6. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!