Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolatban lévők, nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban lévők, nektek hogy ment/ mennyi idő alatt jöttetek össze? Mekkora a távolság? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Alakulóban van egy lánnyal. 200 km a távolság, ő Pesten él, én vidéken. Csak szeretném hallani a tapasztalatokat. Tudom, mindenki párkapcsolata más és más, de hátha tanulok mások történetéből.


Nyáron tudnánk először találkozni, kb. egy hete beszélgetünk. Ki lehet bírni így 3 hónapot, tali nélkül? Fent lehet tartani a beszélgetést?


2 db 18 éves lány vagyunk. :b Igen, leszbik.


Előre is nagyon köszönöm a válaszokat és a megosztott történeteket! :))



2021. márc. 1. 17:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi BP-PÉCS vagyunk úgyhogy 300 km cirka. Müködik :)
2021. márc. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Párom miskolci, én Nógrádban lakom, 150 km. Sokat voltam egyik borsodi ismerősömnél a nyáron, jártunk Miskolcra így elég közel került, hogy felhozza a Tinder és match lett. 2 nap után találkoztunk, egy hétre rá összejöttünk, ennek lassan 10 hónapja.


Elég sokat tudunk találkozni, de előny, hogy viszonylag jó a vonatközlekedés a 2 város között, ráadásul mindkettőnknek kocsija is van.

2021. márc. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Párom Hollandiában él,én Magyarországon. Most a covid miatt nem nem tudunk találkozni, de amint jobbra fordul a helyzet rögtön meglátogatom. A neten ismerkedtünk meg, és már 2 éve együtt vagyunk. Az eleje kicsit nehéz volt, de mindketten nagyon kitartunk a màsik mellett. A legfontosabb a bizalom és az őszinteség. Mindent megosztunk egymással nem rejtegetünk semmit a másik elől, és ha bármi zavar minket azt megbeszéljük. Igenis működhet a távkapcsolat ha mindkét fél elszánt, és van egy közös cél! :)
2021. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Barátommal 9 hónapja együtt vagyunk, azelőtt 2 hónapig még csak legjobb barátok voltunk, és még nem találkoztunk, most valószínűleg áprilisban jön hozzám, persze nehéz azért, hogy nem láthatjuk egymást élőben, de mindent megteszünk egymásért.
2021. márc. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
A 14. válaszoló vagyok még mindig, elfelejtetem hozzátenni, hogy én Pécsett barátom meg Óbudán lakik, így elég nagy a távolság
2021. márc. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
a legjobb baratnom nemetbe lakik, 5.esek voltunk amikor kikoltoztek. a baratjaval masfel eve jottek ossze, o itthon lakik magyarba. eleinte csak ugy oldottak meg hogy a sulis szunetekbe mindig hazajar a baratnom es akkor talalkoztak, aztan fel-3/4 ev utan neha hazament nemetbe veluk a baratja par hetre, vagy esetleg kiment hozza par hetre es olyankor hianyzott a sulibol. (nem volt tobb hianyzasa 250 oranal, nem hosszu tavra volt kint naluk)
márc. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!