Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem értem a barátom! Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a barátom! Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve vagyunk együtt. Valentin-napra egy hatalmas,nagyon gyönyörű rózsacsokrot és csokit kaptam, amin igazából meg is lepődtem,mert nem számítottam rá, és máskor nem kaptam virágot tőle. De nagyon-nagyon boldog voltam miatta. Nála voltam aznap,és kicsivel később pedig veszekedtünk apróságokon,de elég sok ideig..párkapcsolati problémák,barátok,haverok,ex..stb. Aztán azt is megláttam,hogy a haverjának leírta,hogy milyen drága volt a virág, inkább tepsi szett kellett volna,hogy megtanuljak sütni,meg ilyen apró heccelések,viszont eléggé rosszul esett ez. Az én ajándékom is ebben az árban mozgott,ha esetleg az lett volna a baja,hogy én keveset adtam. Azon gondolkoztam,hogy akkor miért vett nekem rózsát,ha drágállta? meg azóta sokszor beszólogatott, eléggé forrófejű, sokszor megharagszik rám ok nélkül.. Szóval nem értem,hogy mérges rám valamennyiszer,még is drága ajándékot vett.. Mert ha valaki csak azt gondolja a másikról,hogy idegesítő személy,akkor mellőzné az ajándékokat.. 17/L és F
2018. febr. 19. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűnek tartom,hogy azért mondott ilyeneket,mert a veszekedés során megharagudott kicsit rád. De majd megbékél,ilyen mindenhol van.


De te honnan tudod miket írt a barátjának? Kutakodtál tán?

2018. febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük,hogy nincsenek titkaink egymás előtt,ezért ő is bármikor elveheti a mobilom,és én is megnézhetem az övét..
2018. febr. 19. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!