Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tönkretettem a majdnem 2 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkretettem a majdnem 2 éves párkapcsolatom! Helyre tudom valahogy hozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A probléma az lenne, hogy 2 héttel ezelőtt szakítottunk a párommal. Sajnos a koronavírus eléggé megnehezítette az egészet , nem tudtunk találkozni sem (azért, mert van daganatos beteg nálam és nála is és nem akartunk kockáztatni). Picit messze laktunk egymástól és csak hétvégén tudtunk találkozni mindig.

Október végén találkoztunk utoljára. November közepén összevesztünk de aztán kibékültünk.


Igazság szerint, most hogy szakított velem, rájöttem hogy én voltam végig a hibás. A kapcsolatunk eleje olyan mesebeli volt, mikor az egy évhez közeledtünk, kezdett ellaposodni az egész. Nem becsültem meg a barátom, alig mutattam ki iránta a szeretetem... és végül elege lett. Mindig adott nekem új esélyt hogy változtassak a viselkedésemen, de én hülye nem tettem!

Ezen a héten ráírtam hogy mennyire hiányzik, és hogy szeretném ha kapnék egy új esélyt hogy változtassak magamon. De sajnos már nem szeret, nem akarja újrakezdeni.... borzasztóan hiányzik, nagyon megbántam a tettemet.. ő végig szeretett engem, én csak saját magammal foglalkoztam...:( nagyon megbántam.... én tényleg őszintén szerettem, de ezt már sajnos nem akarta elhinni.. (ami érthető..)



Első kapcsolatom volt. Mindent megtennék, hogy újra megkaphassam! Szerintetek lesz ennek újra jövője....? Ha esetleg néhány hónap múlva újra egymásra találunk? Vagy felejtsem el?:(


2021. márc. 18. 15:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%

Egy fenét szeretted őszintén, csak most rádöbbentél, hogy egyedül maradtál.

Ha nem dob ki, akkor ugyanúgy le se szrnád.

2021. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Ezt csak úgy lehetne rendbehozni, ha új alapokra helyeznétek az egész kapcsolatot, és összeköltöznétek.

Arról tudtok csak lemaradni, ami még nem volt.


Kérdés mennyire bíztok még egymásban?


Meg az a másikfele, hogy te mit hiszel, vagy érzel, de a valóság mi?


Azt is biztosan tudod?

2021. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!