Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tehetném túl magam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném túl magam a szakításon?

Figyelt kérdés

Az exemmel több mint egy évig voltunk együtt, ami olyan volt mint egy tündérmese azonban volt egy bökkenő. Ő a kapcsolat elején mondta, hogy mivel az édesanyja Amerikában él ki fog majd menni hozzá, de ő se tudja hogy mikor. Én akkor ezt teljesen elfogadtam hiszen nem éreztem még akkor annyira komolyan iránta. Amikor fél évesek lettünk, megkérdeztem tőle, hogy még mindig ki akar-e menni és azt mondta hogy nem azért vett autót, hogy kimenjen és hogy nem akar és úgyse fog. Én ennek nagyon örültem és minden ment tovább. Azonban 2 hete bejelentette hogy gondolkozott és ki akar menni mert neki ez az álma, amint megjön a vízum. Az amerikai törvények értelmében én csak akkor mehetnék utána, ha ő már állampolgár, ami 5 év ott tartózkodást igényel. Én nem hiszek abban hogy ezt az 5 év távkapcsolatot ilyen fiatalon ki lehetne bírni így szakítottam vele, de nagyon fáj mert annyira tökéletes volt. Szerintetek találok majd egyszer hozzá hasonlót? Vagy tudok majd boldog lenni ezek után?

18/L



2021. márc. 22. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egy darabig még ilyen lesz... aztán ahogy múlik az idő egyre jobb. Ez ilyen:/

26/F

2021. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A sztorihoz hozzátartozik hogy az exem 24 éves és az anyja itt hagyta még tinikorában ezért nagyon kötődik hozzá és inkább miatta menne. Ja és a srác meg sem próbált kompromisszumot kötni velem pl. Én kérdeztem tőle, hogy miért nem olyan helyre költözünk ahová tudnék menni vele, vagy miért nem találunk ki valamit de hajthatatlan volt
2021. márc. 22. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hajthatatlan volt akkor meg is van a válasz. Nem akarta, hogy menj, csak nem akarta kimondani.
2021. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hajh istenem attól még nem tilos meglátogatnod.

Bár most ez tényleg rengeteg felesleges huza-vona.

2021. márc. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a távkapcsolatok egyszerűen nem működnek, főleg amikor ekkor a táv semmi relációt nem látok benne, hogy életképes legyen egy kapcsolat.
2021. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!