Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14-18 éves lányok párkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves lányok párkapcsolatban kizáró ok, ha a fiú mindennap füvezik, de nincs hatással semmire azon kívül, hogy nem a legjobb a memóriája?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 12:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
91%
Kizáró ok, nem is kérdés. Maga a drogozás is ritka kiábrándító számomra
2021. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
89%
Én ezért mentem szét a barátnőmmel, egyébként az 5-ös nek igaza van.
2021. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
89%
Sehol egy füves hittérítő? Máskor egymást érik.
2021. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelműen kizáró ok. Mint ahogy Te magad is írtad: nem elég káros hatás az, ha a memóriád már nem a legjobb tizenévesen? Akkor mi lesz később?

Aki ilyen szinten drogfüggő, azzal nem lehet komolyabban tervezni. Egy normális lány sem fog szóbaállni veled.

Lehet, hogy most még nem érzed, de nemsokára több szövődménye is lesz a mértéktelen kábítószer-használatnak.

2021. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
89%
Még ha a memóriája is jó lenne, se jönnék vele össze. Értem én, hogy b.sszuk szét az életet, de akkor már csak az övét, az enyémet ne...
2021. márc. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
82%
A könnyű drogok igaz lassan ölnek de ez főként az agyra igaz mert első sorban az fog elhalni az értelmes világ látás és a gondolkodás, álmokba kergeted magad amiket tisztán gyenge lennél megvalósítani mert csak ábrándozás.
2021. márc. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
91%
Tévhit a fiatalok között, hogy nem okoz függőséget, nem károsítja a tüdőt. Pedig mindkettő igaz. Fizikai függőséget nem okoz, de pszichikait igen, mint minden dolog, amitől jól érzed magad.
2021. márc. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
89%

Maximálisan kizáró ok!

Most még úgy érzed, hogy nem károsít, de majd később észreveszed, hogy nagyon is. Egy napot nem szívsz és megőrülsz.

2021. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
87%
Engem leginkább az zavarna benne, hogy a fű konkrétan egyenes út szokott lenni a többi drog felé. Egyébként baromi keveset tudok róla, mert csak a szélsőséges infókat hallom. Aki használja, az állítja, hogy nem okoz függőséget, nem károsít semmit, sőt, jót tesz. Aki ellenzi, az pedig ugyanolyan rossznak tartja, mint bármelyik másik drogot. Úgyhogy nehéz eldönteni, de az biztos, hogy nem véletlenül illegális sok helyen
2021. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
88%
Széthasítanának a szüleim, ha kiderül, hogy drogossal járok. Szóval igen, kizáró ok 😂
2021. márc. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!