Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14-18 éves lányok párkapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves lányok párkapcsolatban kizáró ok, ha a fiú mindennap füvezik, de nincs hatással semmire azon kívül, hogy nem a legjobb a memóriája?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 12:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
92%
5ös arra is gondolt sztem hogy nem fog felallni sem egx ido utan.
2021. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Bár a többiek nagyon igyekeznek, a véleményedet úgysem fogják megváltoztatni a fűvel kapcsolatban. Szóval, hogy hasznos választ is kapj a kérdésedre, igen, sokak számára kizáró ok...mint ahogy te is láthatod. Azonban van egy közössége a fűnek, nem is kicsi, ott egészen biztosan van néhány leányzó akinek nem probléma, sőt, még együtt is szívhattok. Szóval ott keresgélj, ahol a füvet is! Nem kezdek el érvelni, hogy miért rossz/jó dolog ez, nem érdekel. Itt is az embereket távolról sem a jószándék vezérli, nem érdekli őket a te egészséged.. Csak biztosak benne, hogy a véleményük az igazság és aki másképp gondolja... Na mindegy, sok sikert a lány kereséshez kedves kérdező és sok szerencsét a továbbiakban minden kedves válaszolónak egyaránt!! :)
2021. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
86%

22#

Én toltam rendesen, és csak azért írtam amit írtam előzőekben mert jót akarok neki:(

2021. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
82%
Kizáró ok
2021. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
38%
én láttam megváltózni embereket akik azt mondták végig hogy rájuk nincs hatással, tehát olyan nincs hogy valami nincs rám hatással, minden fajta életvitel hatásra van mindenkire ahogyan a rossz úgy a jó is !
2021. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
hatással*
2021. márc. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
64%
2-es, igazat adok neked. Nálam nem kizáró ok egyébként, de rengeteg aggódást és túlgondolást jelent számomra a másik személy miatt.
2021. márc. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Drog teljesen kizáró, a cigit sem tudnám megszokni, konfliktus lenne belőle. Az alkohol az, ami belefér, de csak kultúráltan. Szóval igen, a fű roppant nagy handicap.
2021. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
100%

Kizáró ok. Nem fogok sírni 20-30 évesen, mert meghalt a párom. Mellesleg, ha romlik a memóriája, akkor idővel dolgozni se fog, lopna tőlem, talán bántalmazna is a pénzért.


15/l

2021. márc. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
15%
A fűtől nem fog meghalni :D
2021. jún. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!