Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan fiúról/lányról, aki tetszik nektek, de alig használ szociális médiát, és nem is különösebben érdekli?

Figyelt kérdés

Én az összes közösségi médiából napi szinten csak a Messengert használom, a Facebookot alig-alig nyitom meg, plusz a profilomon a nevemen és az ismerőseimen kívül semmi más információ nem található meg rólam. Ezek mellett csak a YouTube-ot használom. (Utóbbit a kérdés vonatkozási köréből ki is venném, mert különbözik a többi platformtól, sokkal privátabb jellegű.) Semmi más közösségi platformot nem használok ezeken kívül, és nem is szeretnék. (Meg persze a Gyakorit is használom, de az is más.) Vannak barátaim, és nem vagyok előnytelen megjelenésű, de engem hidegen hagynak az ilyesmik.


Az emberek kíváncsi lények, és mindenkit vonz az az információ, amit másokról megtudhatnak a közösségi oldalakról, főleg ha tetszik az adott személy, és ez a fiatalokra még inkább igaz. A mi világunkban ennek már kultúrája van. Mindenki fogyasztja a mémeket, és nézegeti a képeket meg a bejegyzéseket, de én egyáltalán nem csinálok ilyeneket. A Messengeren is csak egy-két emberrel beszélek rendszeresebben. Nem tudom, hogy mit gondolhatnak rólam a korombeliek, hogy mennyire előnytelen mások szemében az, hogy nem találhatnak rólam semmit sem a különféle platformokon. A lányok például különösen szeretnek szülinapos felköszöntő képeket küldeni Facebookon, de nálam erre ugye nincs lehetőség.


Milyennek találjátok az ilyen fiúkat/lányokat? Pozitív, negatív, vagy semleges tényező lenne nektek ez a vonzóság, vagy egy párkapcsolat szempontjából?



(Azt még hozzátenném, hogy nem elsősorban az olyan, tipikus személyre gondolok itt, aki nem vonzó külsejű, nincsenek barátai és nagyon visszahúzódó, és ezen tényezőkkel összefüggésben nem használja igazán a szociális médiát.)



2021. márc. 27. 06:17
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem számít.
Kicsit zavarna, de nem különösebben.
Nagyon zavarna.
Semleges.
Még imponáló is lenne
Összetettebb a véleményem, kifejtem kommentben.
50 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%

Alapjáraton nem zavarna engem se, hiszen nem az alapján fogom valakiről eldönteni, hogy tetszik-e, szeretem-e, vagy tudok-e vele élni, hogy milyen platformokon fogyaszt tartalmat. Viszont ott van egy eléggé fontos elvárás a részemről, ami alól senki se kivétel nálam: az, hogy illető legyen popkultúrálisan tájékozott valamennyire. Értse a filmes (legyen az rajz, vagy élőszereplős) utalásokat, ismerjen neves zenei előadókat (legyen az vintage, retro, vagy újabb), legyen öltözködési stílusa (ne csak egy fekete logós póló, meg egy kék farmer legyen nála az öltözködés), felületében legyen tisztában a körülötte lévő dolgokkal, ami zajlik a platformokon, és úgy általában legyen érzéke ahhoz, hogy hozzászól témákhoz. Fontos kiemelnek és leszögeznem, hogy nem várom el tőle azt, hogy ugyanazokat a filmeket, zenéket, stílusokat, járműveket, stb.-t ismerje, mint amiket én is, illetve a fent leírt elvárást igenis várja el ő is tőlem. De azért látszódjon rajta, hogy egy tájékozott ember és tudok vele üres, érzelmes beszélgetéseken kívül mást is szóba hozni nála.


20/F

2021. márc. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
1es ennek semmi köze a szoc.médiához 😂
2021. márc. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Vagy használ vagy nem használ. Ismerek olyan tinit, akit ez nem igazán érdekel, ettől még normális szociális élete van.
2021. márc. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Normálisnak tartanám és örülnék, hogy nem egy faceidióta!
2021. márc. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
12%
#2 <- Értelmezd a mondanivalóm a beszólás helyett.
2021. márc. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

#2

értelmeztem :)

2021. márc. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
100%
Nekem pont egy ilyen srác tetszik. De nagyon.5 hónapja vissza sem jelöl Facen😀🤣
2021. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Számomra ez kifejezetten szimpatikus. Nem lóg egész nap a telefonján, van ideje mással foglalkozni. Nem nagyon lehet bejelölni, beszélgetni vele telefonon, tehát ha érdeklődünk egymás iránt, kénytelenek vagyunk a "hagyományos" módon ismerkedni. Nekem ez kifejezetten tetszik.
2021. márc. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Én is így vagyok vele. Messengert használ9m csak napi szinten, de azt is csak inkább a suli miatt, meg osztálytársakkal ha feladatot beszélünk meg (nem vagyok egy túl szociális ember). Instán a már meg nem lévő kisállatomról van egy kép mert lusta vagyok leszedni, és a FB profilmépem is 16-ból van még. A Fb-t használom néha a marketplace vagy munkás csoport miatt de ennyi. Instát meg csak akkor ha nagyon unatkozom.

Igaz van egy olyan jó szokásom hogy szarrá bámulom a Youtube-ot de alapvetően nem vagyok egy nagy social media fan.

De ez egyáltalán nem befolyásol semmit a párkeresésben. Jó mindjuk annak azért nem örülnék ha a srác akivel mondjuk elmennék randizni egy óráig csináltatna velem képeket instára...

2021. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
*17/l bocsi lemaradt
2021. márc. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!