Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy tudja meg, hogy megcsalt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudja meg, hogy megcsalt vagy valami félreértés történt?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 2 éve vagyok együtt, azt mondja, hogy mindent elmond nekem, de mostanában furcsán viselkedik, mindig késő éjjel ér haza a "munkából" és annyit mond, hogy dolga volt. Régen mindig ő kérte hogy szexeljünk most meg annyit mond hogy most nem kívánja. tudtok valami ötletet mondani?

2021. ápr. 6. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ez alapján egyértelmű hogy megcsalt.
2021. ápr. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá szerintem. Üljetek le beszélgetni.
2021. ápr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismersz valakit a munkatársai közül? Kérdezd meg, hogy szokás-e késő éjszakáig dolgozni nekik, ill. a párodnak.
2021. ápr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És lehetőleg ne olyat kérdezz, aki a barátja, mert könnyen falazhat neki.
2021. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha te is keresel!
2021. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Simán lehet, hogy csak valami átmeneti. Nem lesz valakinek mittomén, pl. szülinapja? Valami közeli határidő? Lehet a munka kikészíti. Beszélgessetek. Ha meg tényleg gyanús akkor pbálj utána járni. De viselkedj normálisan továbbra is, nehogy gyanút fogjon.
2021. ápr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is ilyen volt a csajom, rá pár hónapra elhagyott .
2021. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!