Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Amióta összejöttünk megváltozott?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta összejöttünk megváltozott?

Figyelt kérdés
Azelőtt mindenfelé mentünk és sokmindent csináltunk, de azóta csak az "ágyban" akar lenni. Nem értem miért nem akar már más dolgokat is mintt régen.
2021. ápr. 6. 23:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedésnél bedobta az izgalmast
2021. ápr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jó de azért szerintem ő is jól érezte magát, most akkor miért csak az jó?
2021. ápr. 7. 00:26
 3/16 anonim ***** válasza:
Mármint csak a szex kell neki?
2021. ápr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen, mindig csak azt akarja és bármi más ötletem van az nem is érdekli ha meg felhozom neki ezt megsértődik
2021. ápr. 7. 09:23
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát... 😕😕 ez így csak szexkapcsolat az én nézeteimben..
2021. ápr. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De nem az mert előtte meg csomó programunk volt, tehát együtt vagyunk párkapcsolatban
2021. ápr. 7. 09:31
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De átfolyt ebbe 😣
2021. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
És ezen hogy lehet változtatni?
2021. ápr. 7. 09:45
 9/16 Thispain ***** válasza:
100%

A pasid az olyan, mint az egyik viccben az ördög:


Egyszer egy ember meghal, és felkerül a Menny kapuja elé. Isten felajánl neki egy lehetőséget, hogy egy hétig lehet a Mennyben is, és a pokolban is, utána választhat, hogy hol szeretne lenni örökre.


A Mennyben egy hétig unatkozik, a pokolban viszont van kaja, pia, buli, és minden más. Az ember úgy dönt, hogy végül a pokolba megy. Amikor megérkezik, azt tapasztalja, hogy nincs ott semmi olyan dolog, ami eddig volt. Amikor erre rákérdez, mondja neki az ördög:


Az előző hét csak a kampány volt. Ez most már a reform.

2021. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor már nem várhatok változást? Csak szexre kellek neki?
2021. ápr. 7. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!