Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj ha zavarnak ezek a dolgok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha zavarnak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Párom megcsalt már engem, sokáig hazudott arról hogy nem beszél senkivel, majd kiderült hogy beszélget egy lánnyal akibe nagyon sokáig bele volt esve és többszór is majdnem összejöttek. Szóltam hogy zavar, és mindig azt mondta hogy már nem beszél vele, közben pedig de.


Mostanában chatroulettezni szokott és ott beszélget lányokkal.


Nagy probléma ha ezek zavarnak?

Előre is köszönöm a válaszod!



2021. ápr. 8. 11:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
55 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagy probléma hogy még együtt vagytok.
2021. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a megcsalás nem elfogadható dolog semmilyen esetben sem.Nem tudom túltenni magamat ilyenen,és nem tudok rá elfogadható magyarázatot sem.Nincs mit tárgyalni utána,csak búcsút venni egymástól.Tudom,nem vagyunk egyformák,de ezek után gondolhatod,hogy mi a véleményem a chatelgetésről is.Ha nem akarna félrejárni, akkor nem is ismerkedne így.Szóval röviden,tömören:nem baj,hogy zavar,sőt szerintem ez a normális.Engem is zavarna.
2021. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Nem tisztel, nem becsül, egyáltalában nem is szeret téged. Sajnos ez az igazság. Nála csak sokkal jobbat érdemelsz. Fel a fejjel!:)
2021. ápr. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Oh. Az félreérthető volt. Szóval előttem jöttek össze majdnem többször.

És a kapcsolatunk elején lettem megcsalva mert nem tudodt szakítani az előzőjével.

2021. ápr. 8. 12:09
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 a megcsalás az megcsalás, nincs mit ezen szépíteni. Ha fontos lennél neki, akkor nem ismerkedne más lányokkal és nem beszélgetne azzal a lánnyal, akivel majdnem összejött előtted. És egyáltalán nem baj, ha zavar ez teljesen természetes.
2021. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ő erre azt mondja hogy joga van hozzá, hogy ezt tegye és hogy ismerkedjen
2021. ápr. 8. 12:41
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy joga van, akkor ha nincs barátnője. Nagyon gyorsan vágd ki még mielőtt teljesen aláássa az önbecsülésed és eléri hogy még te érezd magad hibásnak
2021. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Valamit a te önértékeléseddel kéne rendbetenni, ha ez a kérdés egyáltalán felmerül, meg inkább magadban kételkedsz. Pszichológus!
2021. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8-asnak tökéletesen igaza van
2021. ápr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok.Tök mindegy mikor,és kivel csal meg.Ha veled van kapcsolatban, akkor nincs mással entyem-pentyem.Ha mégis, akkor se nem szeret,se nem tisztel.Az meg,hogy joga van hozzá😂😂😂hát persze.Neked is ahhoz,hogy kidobd.Kérdezd már meg tőle,hogy mit szólna fordított esetben? Szerintem sajnos te a "nincs ló,jó a szamár is"tipikus esete vagy.Ha talál olyat,aki jobban bejön neki, akkor el fog menni.Szerintem rövid úton add ki az útját.De persze a te döntésed.
2021. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!