Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baj ha zavarnak ezek a dolgok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha zavarnak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Párom megcsalt már engem, sokáig hazudott arról hogy nem beszél senkivel, majd kiderült hogy beszélget egy lánnyal akibe nagyon sokáig bele volt esve és többszór is majdnem összejöttek. Szóltam hogy zavar, és mindig azt mondta hogy már nem beszél vele, közben pedig de.


Mostanában chatroulettezni szokott és ott beszélget lányokkal.


Nagy probléma ha ezek zavarnak?

Előre is köszönöm a válaszod!



2021. ápr. 8. 11:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson hogy még te érezd magad kellemetlenül! Ha egy kicsit is tisztelne, már csak azért abbahagyta volna mert téged zavar. Ha joga is van hozzá, szerinted ha igazán szeretne az lenne neki fontosabb hogy boldog és nyugodt legyél mellette, vagy az hogy random idegen lányokkal beszélgessen? A megcsalást pedig nem szabad elnézni, mert ami egyszer megtörtént, az meg fog történni újra. A megcsalás nekem instant szakítást jelentene, mert ha a bizalom odavész, meg lehet cseszni az egészet. Egy percet is kár volt rá pazarolni. Neki nem komoly kapcsolat kell.
2021. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts.
2021. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van abban, hogy tényleg joga van ismerkedni, neked pedig jogod van kidobni őt a rákba. Ha úgy akar ismerkedni, hogy közben van párja, akkor neki poliamor kapcsolat való.
2021. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
AZ lenne a baj, ha nem zavarna. Egyik barátnőm volt nagyon hasonló helyzetben, részben a volt pasija miatt kell még mindig pszichológushoz járnia. Mégsem mert vele szakítani, bár annyira nem tudom, miért, de szerintem ő sem egészen. Bonyolult történet volt, a lényeg, hogy szerintem már az, hogy chatroulette-en beszélget lányokkal, önmagában már az megcsalás, ha nem is testi, de érzelmi. Ha pedig egyszer megcsalt, és mégsem szakítottál vele, mi tartaná vissza, hogy máskor is megtegye? Csak rosszat tesz neked ez a kapcsolat.
2021. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 2-essel
2021. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!