Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan változtassak ezen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Előre is sajnálom ha hosszú lesz de próbálom rövidre fogni.

18 éves fiú vagyok 2 éve anyukámék miatt fel kellett költöznöm Szombathelyre Vajdaságból ami olyan durván 400km. Míg nem költöztem fel azt kell tudni hogy borzasztóan társasági ember vagyok egyedül nem tudok meglenni ezáltal folyamatosan mentem minden hétvégén haverokkal lógni. Miután felköltöztem ez megváltozott ez a két év alatt 3x voltam valahol minden hétvégén itthon ülök. Akár hányszor próbálkoztam osztálytársaknál haverkodni vagy valami nem kértek belőlem, olyanokat vágtak a fejemhez, hogy nem hívlak buliba mert nem ismersz senkit (hogyan ismernék bárkit is ha nem rég költöztem fel?), hogy tudsz így lenni sz.helyen hogy nem mész sehova semmikor... stb stb...szóval nem próbálkoztam tovább. Barátnőmmel tavaly februárban jöttünk, össze ő vajdasági tehát távkapcsolatban élünk, nagyon jól bírjuk és rengeteget beszélünk. Az a baj hogy akikkel régen sokat barátkoztam,buliztam meg ezek nagyon megromlott a kapcsolat nem az, hogy haragszunk egymásra csak belefáradtam abba, hogy folyton én írjak rájuk, egy két emberrel beszélek ritkán és ennyi. Szüleimmel a kapcsolatom elég rossz, nem beszélek velük jóformán azóta mióta felköltöztem (ők se nagyon foglalkoznak ezzel folyamatosan dolgoznak és engem tartanak hibásnak, hogy nem keresem a társaságukat hanem egész nap a szobámban vagyok, de az után hogy miattuk kellett felköltöznöm és a semmibe hagyni ami otthon volt nekem nagyon rossz érzés), nem tudok nekik megnyílni és minden problémámat csak a barátnőmmel tudom megbeszélni. Adódott egy lehetőség, hogy két hetet együtt lehessek a barátnőmmel, kihasználtuk (ez előtt is többször találkoztunk már, de itt az elköszönés más volt) nagyon magam alatt vagyok és ez eddig is így volt ha ő találkozott valakivel akkor én nem tudtam mit csinálni, előjött egy rossz kedv és semmihez ilyenkor nincs kedvem, miután most hazajöttem ez erősebb lett, lehet gáz de nagyon sokat sírtam olyan rosszul vagyok ha nem beszélek vele mert ugye nekem csak ő van senki más és üresnek érzem magam ha nem tudunk beszélni. Itt nincs egy barátom se szinte senkim a szüleimen kívül akikkel rossz a viszonyom de ők se nagyon törődnek ezzel. Barátnőm nagyon rosszul érzi magát mert segíteni szeretne de állítása szerint nem tud pedig de, ő segít a legtöbbet mivel ha beszélünk iszonyatosan jól érzem magam. Nyilván én ezekkel az érzésekkel nem azt akarom elérni hogy ne találkozzon a barátnőivel (nagyon sok időt fordít rám) csak még is szar és nem tudok neki hazudni, hogy "haha olyan jó volt míg egyedül ültem a szobámban".

Ezzel van a probléma barátnőmön kívül nincs senkim és ha ő vele nem tudok beszélni megáll a világ... nem köt le semmi. Nem szeretném, hogy neki rossz legyen nekem se de főleg a kapcsolatunknak...

Hogyan tudnék ezen változtatni jelen pillanatban sem tudok vele beszélni ezért adom ki magamból ezt. Mit tehetek, semmilyennek érzem magam ha ő nincs? Míg nem költözünk össze a barátnőmmel lehet ezen valahogy változtatni? Nagyon rosszul érzem magam...



2021. ápr. 8. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Durván kapcsolat függő vagy ember...
2021. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek,találj valamit az életben ami leköt kapcsolatokon kivül.

Semmit se élvezel a szociális kapcsolatokon kivül?

Bármi hobbi,cél?

2021. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy függök tőle hisz csak ő van és ő volt nekem itt ha valami baj volt.

Nem tudom nem köt le semmi olyankor, mintha nem létezne semmi.

2021. ápr. 8. 20:43
 4/11 terminator9000 ***** válasza:
Valami hobbi guglizz hobbikra ami tetszene, amire elmegy a pénzed és megéri dolgozni hogy mégtöbbet költs rá találd meg az életed értelmét ami boldoggá tesz, pl ott az a lány, nemtudtok összeköltözni sehogyse?
2021. ápr. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Összeköltözni nem bírunk, míg a sulit ki nem járjuk, szóval erre várni kell még. A hobbikkal meg fogalmam sincs mert ilyenkor ha nem tudok vele beszélni, nem nagyon érdekel semmi, olyankor kifordulok magamból.
2021. ápr. 9. 09:13
 6/11 terminator9000 ***** válasza:
Nemá tényleg semmi? Valamilyen Anime vagy könyv sorozat?
2021. ápr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 terminator9000 ***** válasza:

Előző vagyok,nemtom menyire vagy benne game ekbe, nem kell PS5 meg legújabb minden, erre egy 360 is(főleg egy chipelt me arra ingyen szedsz game eket) tökéletes,sok nagyon élvezhető game jött még rá vagy valami laptop és akkor torrent vagy gforce now(streameli a gépet,működik rendesen),nemtúl költséges ezé tudsz eltenni is mellette később autóra hogy eljárj hozzá de amikor nemirsz csajoddal ezzel eltudnád terelni a figyelmed


Vagy valami kicsitt költségesebb (nemtom neked menyire lenne az, dolgozol e, mennyid van eltéve, ne is ird meg te érzed)hobbi pl motorozz, mongyuk nemtom menyire erdős hely szombathely, képek alapján nemaz, meg nemisbiztos hogy neked bejönne terepen hanem inkább utcán, azzal is eltudnál járkálni hozzá

2021. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 terminator9000 ***** válasza:
Előző vagyok, nemtudom menyire szereted a Rock zenét, elkezdenél gitározni, egy akusztikus is tökéletes kedves bandáid gitárjait tanulni és eljátszani, barátnőméknél van egy régi elektromos gitár, én imádok játszani rajta, nemsok minden megy énis csak tanulom de jól eltudnám ütni vele az időt otthon is
2021. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 terminator9000 ***** válasza:
Vagy elkezdenél edzeni, ha kezdő vagy valamilyen appal, kitartás kell hozzá
2021. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy több óra után is képes voltál írni.

Megpróbálok valamit talán valami játékot vagy fogalmam sincs... Zenélni nem igazán vágyom az a baj hogy kilátástalan vagyok és nem tudom mi az ami igazán érdekel.

2021. ápr. 9. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!