Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy lehet hogy engem "lepatti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy engem "lepattintott", vele (egy ilyennel) összejött??

Figyelt kérdés

Adott egy nagyon szép,szőke,szexi nő régen modellkedett is valami város szépe is lett,annyira talán nem is buta(bár kétségeim vannak)már annyira nem érdekelt szóval bepróbálkoztam nála.


Úgy nézek ki hogy bárhova mentem, tényleg bárhova mindig rám akadt egy lány, hogy jöjjek össze vele 190 centi vagyok és 115kg izmos, folyamatosan edzek,direkt úgy nézek ki hogy bejöjjek a lányoknak :D jó tudom minden férfi ezt csinálja, de szóval értitek?


Oda megyek ehhez a lányhoz 2 órája beszélgetünk, eljutunk egy olyan pontig hogy megfogtam a combja belső felét, majd megakarom csókolni elhajtja fejét, aztán megint csak beszélgetünk...oké minden héten találkoztam vele (direkt úgy rendeztem), hogy mindenképp összefussunk.

Minden nap normális voltam vele elhívtam inni-enni valamit ez ment kb 1 hónapig, aztán megmondtam neki hogy én már szexelni akarok lényegében vele, nyilván nem ezekkel a szavakkal, és rengetegszer csak utalgattam rá, de ment bele mintha megijedt volna amikor ezt mondtam neki mindig.



Erre rá látom hogy összejön egy kb 165 magas szemüveges, komolyan mondom hogy undorító gyerekkel, akihez aztán egyáltalán nem passzol külsőben, komolyan ha képet mutatnák szerintem mindenki azt mondaná, hogy ez egyáltalán nem lehetséges. SŐT el is jegyezte :D:D komolyan mondom nem fér a fejembe ez a dolog, akkor miért írnak a nők mindig arról a bizonyos férfi ideálról, ha ilyen "hányadékokkal" jönnek össze?


Nem azt mondom hogy én ellenállhatatlan vagyok, de azért legalább egy normális kinézetű emberre "váltson" le vagy egy legalább átlagosra...legszívesebben bele röhögnék a pofájába,és megfejelném úgy felidegesített.


2021. ápr. 8. 21:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
2 . Sorig jutottam de xddd
2021. ápr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 oneswfanboy ***** válasza:
100%
Most attól, hogy úgy nézel ki mint Dolph Lundgren fénykorábban, attól még ne várd már azt, hogy minden csaj instant elfog élvezni tőled. Irtad, hogy folyamatosan edzel, hogy bejöjj a csajoknak.. Ne a csajokért edz, hanem saját magadért, ennyi. Amúgy, meg sok csaj leszarja milyen izmos a pali, meg a tipikus izomagy se jön be soknak. Lehet neki ez a másik pasi többet nyújt, mint te. Van ilyen sajnos, majd máskor szerencséd lesz. Amúgy meg az írásod alapján eléggé egy izomagyú csávó vagy és ennyi, na ez baj. Nem minden az izom, azért annyira ne szállj el magadtól, próbálj a földön járni és nyitott szemmel nézni a világ dolgaira, nem minden az izom körül forog. Kell több minden is azon kívül, a csajoknak. Máskor szerencsésebb leszel, és remélem találsz majd olyan csajt aki örökké veled marad :)
2021. ápr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Egészségtelenül nagy az önbizalmad. Azt hiszed magadról, hogy neked egyetlen nő sem tud ellenállni, hiszen (írod) "...bárhova mentem, tényleg bárhova mindig rám akadt egy lány, hogy jöjjek össze vele." Látod, mégsem minden lány...

Egy lényeges dolgot nem írtál: miután veled szakított, a másik sráccal mennyi idő múlva jegyezték el egymást?

2021. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem minden csaj ribi. Nem minden csajnak az jön be ha 2 óra beszélgetés után már a combját fogdossák és meg akarják dugni. A szemüveges pasiban talán érző lényre, lelki társra talált, mert talán ez a csaj komoly kapcsolatot akar valakivel, akivel lehet komolyan tervezni. A te ismerkedési módszered maximum azoknak jön be, akik egyéjszakás kalandra vágynak. Normális lányoknak kifejezetten taszító a stílusod.
2021. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Számomra többet ér az, hogy egy férfi (te esetleg fiúcska vagy) intelligens legyen, pont leszarom hogy hogyan néz ki, csak olyan ne legyen mint te. :D


"Megmondtam, hogy szexelni akarok vele, nyilván nem ezekkel a szavakkal". Ha egy hónap alatt nem feküdt le veled, akkor valószínűleg Ő is tudja, hogy nem vagy jó parti.

Nem minden a kinézet (remélhetőleg ezt felfogtad ez az eset után), mert ezek szerint a csaj felfogta, hogy te csak szexre tartanád, aztán megunnád, és eldobnád.

Engem ez dühít fel, hogy vannak olyan emberek, mint Te.

2021. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a csajt. Engem kifejezetten taszítanak a hozzád hasonló izomagyak, akik amiért gyúrnak, azt hiszik övék a világ és minden csaj bugyija leesik, amint meglátják. Szállj vissza a földre, nem mindenkinek az "izmos kockahas, üres fej" jön be.
2021. ápr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem troll a kérdés, akkor teljesen megértem a lányt. Lehet, hogy a 165 centis sráccal lehet értelmesen beszélgetni, poénos, tiszteli és nem egy darab szexi húst lát benne. Peches voltál, kifogtál egy lányt, aki csak kívülről pláza cica, keres olyat, aki belül is az és minden rendben lesz. Sok sikert hozzá.
2021. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
23%

Az a másik srác valószínűleg egy született vezető. Nagyon sikeres és gazdag, vagy az lesz előbb-utóbb.

A nőknek ehhez jó orra van.

2021. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
k te óriás hústorony XDD
2021. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Miért, gondolod a csaj tévedett veled kapcsolatban?

Hadd súgjam meg, akkor is a másik srác kúrja, nem pedig te.

2021. ápr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!