Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan jöjjek rá hogy megcsalt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek rá hogy megcsalt-e vagy sem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác akivel snapen beszélgetek már kb egy hónapja...

A lényeg az hogy mostanában nagyon furán viselkedik, mivel eddig minden nap szinte egész nap beszéltünk ehelyett mostanában alig beszélünk.

Mindig mondta hogy szeret meg stb. De mostmár kevesebbszer mondja..

Hogyan tudjam meg hogy én vagyok-e az egyetlen vagy sem? Csak azért érdekel ennyire mert ha nem én vagyok az egyetlen számára akkor inkább hagyom ezt a dolgot.



2021. ápr. 13. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is vagytok együtt, hogy tudna megcsalni?!
2021. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem is te tudod hogy együtt vagyunk vagy sem...

Ha úgy jobban érzed magad akkor képzeld el hogy "tényleg" együtt vagyunk... és ha tudsz akkor úgy válaszolj a kérdésre

2021. ápr. 13. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig viselkedj vele úgy, ahogy ő veled. Ez a legtöbb, amit tenned kell. Ne csinálj magadból bohócot.
2021. ápr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom élőben sose találkoztatok csak neten megbeszéltétek hogy "együtt jártok"


Azt remélem tudod hogy a legtöbb srác interneten egyszerre több csajjal próbálkozik és ez így helyes.Ki az a hülye aki heteket pazarolna egyetlen egy csajra interneten csak azért hogy a végén benne legyen a pakliban hogy vissza legyen utasítva?

2021. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért írta ezt #1, mivelhogy nem azt írtad oda hogy x hónapja jártok vagy együtt vagytok, hanem hogy beszéltek. A beszélgetés meg általában az a fázis amikor megismersz valakit, ha meg akkor írogatm ásnak az teljesen normális. Valószínűleg ahogy jobban megismert már nem érdekled annyira.
2021. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap beszélgetés, te jó ég. Ha valaki két héten belül nem akar találkozni, és haladni valamerre, akkor lazán parkolópályára teszem, és keresek mást aki akar is valamit. Mivel nem vagytok együtt, nem megcsalás, szíve joga ismerkedni.
2021. ápr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez maximum snap-es megcsalás....🤭🤭🤭🤦🏼‍♂️
2021. ápr. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!