Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez már megcsalás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már megcsalás?

Figyelt kérdés
A barátom nem szereti a barátaimat és haragszik, ha a fiúbarátaimmal találkozom. Kijelentette, hogy szerinte nincs fiú-lány barátság. Emiatt én azt hittem ő sem beszél vagy találkozik más lányokkal. De egyszer hallottam hogy beszélgetett egy lánnyal telefonon és mikor megkérdeztem azt mondta egy haverja volt. Aztán volt hogy láttam hogy messengeren azzal a lánnyal beszélgetett akivel múltkor beszélt telefonon. Azt írta neki, hogy egy szívességért cserébe ... de úgy hittem csak viccelt. Aztán órákat hívásozott már a lánnyal és nekem folyamatosan hazudott róla, mindig azt mondta egy haverjával beszél. Szerintetek ez megcsalásnak tekinthető?
2021. febr. 25. 03:41
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem szeretnélek elkeseríteni,de aki ennyire féltékeny a másikra,az azért lehet,mert ő már megcsalta az illetőt,és rettentően fél attól hogy ezt visszakaphatja tőled.
2021. febr. 25. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mantis religiosa ***** válasza:
96%

Pontosan, ahogy az első írta. Mindig az kiabálja a leghangosabban, hogy " ki fingott?", aki elkövette.


Beszélj a másik lánnyal, hátha nem is tud rólad.

2021. febr. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az van hogy a pali megpróbálja éreztetni hogy milyen jó érzés és egy ellenkező nemű barát:D
2021. febr. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Te sem vagy jobb mint ő, pedig neki csak egy lány haverja van.
2021. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"hívásozott" ez mit jelent?
2021. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Messengeres hívást szokták így mondani, mivel nem telefonáltak, hanem hívásoztak. Én is így mondom.

2021. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
4-es. Nem értem mit mondasz.
2021. febr. 25. 16:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem a négyest... Szerintem ez önmagában nem megcsalás, engem inkább itt az zavarna, hogy olyan dolgok miatt hisztizik (ellenkező nemü barát), amit ő is csinál.
2021. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem megcsalás, ellenben felvet pár kérdést


Miért mondja, hogy te ne csináld, ha ő igen?

Miért titkolja?

Miért hazudik utána?


Ezek olyan piros lámpák tudod, amikor érdemes elgondolkodni azon, hogy milyen ember csinál ilyet? Én biztosan nem folytatnám vele. Miért akarjak olyannal lenni, aki ilyen szinten megbízhatatlan, és bennem sem bízik? Fiatal vagyok még, semmi kedvem egy ilyen emberre pazarolni az időt.

2021. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!