Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek a tini, fiatalkori...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a tini, fiatalkori szerelem tarthat örökké?És szerintetek miért vagy miért nem?💕

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Tarthat orokke!


14 eves voltam amikor megismertem a ferjemet aki akkor volt 16 :) Azota mar van 2 gyerekunk is. (Ikrek 3 evesek 🥺❤) es nagyon boldog kis csalad vagyunk.


25N


Sok embert ismerek es a barati koromben is vannak akik szinten tini koru szerelmukkel vannak meg mindig egyutt es nem mult el a szerelem. Nem alakult at az erzes szeretette. Nem..ez szintiszta szerelem 🥺❤

2021. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szinte megkönnyeztem🥺nagyon cuki történet, további sok boldogságot!💓
2021. ápr. 14. 22:14
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Semmisem lehetetlen. Én mindig hittem az ilyenbe hogy tarthat örökké egy tini kapcsolat.
2021. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Tarthat, persze, de nem gyakori. Ebben a korban még rengeteget változik az ember, és kicsit se biztos, hogy a kettőtök változásai kompatibilisek lesznek. Ilyenkor meg jobb elengedni a másikat, mint szenvedni azért, ami már elmúlt.


Viszont ha összejön, nagyon is jó lesz ^^

2021. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tarthat. Szüleim 17 évesen jöttek össze, idén volt a 30. házassági évfordulójuk, elmondásuk szerint ahogy telnek az évek, csak egyre jobban szeretik egymást, és a mai napig szerelmesek is egymásba.
2021. ápr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismersőeim 17 évesen imserték meg egymást. Most 67 évesek és együtt vannak, úgy is, hogy a hölgy álchejmer kóros, vagyis mindent elfelejt (nemtudom, hogy kell írni)
2021. ápr. 15. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon ritkán, de tarthat. Pótnagyszüleim 6 évesen ismerték meg egymást, 14 évesen lettek szerelmesek, 20 évesen összeházasodtak, most 78 évesen pedig még mindig szeretik egymást, akár a fiatalok :)
2021. ápr. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon ritka sajnos :D
2021. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Igen, de ritka.

Ahhoz sok sok évig tartani kell a dolgokat...

tudni lehet hogy egy idő után igyis ugyis eltunik az a "rozsaszin felho"

Ha becsülöd,tiszteled,elfogadod,szereted,és kedveskedsz az is nagyon fontos,sőt.. Ha ezeket tartod évekig,szerintem lehetséges

2021. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%
#1 azért 25 évesen még kicsit korai kijelenteni, hogy örökkön-örökké. Mi is így kezdtük, párom 14 volt, én 19. 28 éve együtt, három gyerkőc van, de a szerelem már rég elmúlt. Ha tehetném, akkor elválnék 🤷‍♂️ F
2021. ápr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!