Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek működhet így?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet így? Nyitott kapcsolat

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én 18F, barátnőm pedig 16L

Már több mint 2 éve vagyunk a együtt.

Most viszont elérkeztünk oda, hog hiányzik neki a 'tini élet'. Most jutott el odáig, hogy szeretne kicsit szabads lenni, bulizgatni, flörtölgetni, stb...

Végülis nyitott kapcsolatot szeretne egy ideig, aztán újra csak mi ketten.

Az egészet az teszi nagyon nehézzé, hogy nagyon szeretjük egymást, és mindketten szeretnénk a későbbiek során is együtt maradni.

Azt is mondta, hogy ha most nem csinálja, valószínűleg később jönne rá ez, és az még rosszabb lenne.

Nekem ez az egész nagyon nehéz, nagyon nehezen tudom elfogadni a gondolatot, hogy mással csinál ezt-azt.

Szerintetek hogyan tudom a legkönnyebben 'átvészelni' ezt az időszakot?

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

További szép napot!



#probléma #kapcsolat #nyitott kapcsolat #Fiatalkori problémák
2018. jún. 23. 06:42
1 2
 1/11 Amenadiel ***** válasza:
93%

Nem igazán értem ezeket a mai fiatalokat, de annyit biztosra veszek hogyha "ezt-azt" akar mással csinálni akkor ez a "nagyon szeretjük egymást" dolog egy oldalú a te oldaladról. Kérdésre válaszolva és az ÉN véleményem alapján : nem. Legkönyebben átvészelni pedig úgy tudnád ha keresnél egy másik társat magadmellé.

Mr.Danz

2018. jún. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel arra, hogy esetleg innen már nem lesz visszaút. Hiába mond most bármit, ha összejön valakivel, az új szenvedély majd elhomályosítja ezt a régit.
2018. jún. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szerelem, hanem ragaszkodás, és félelem az elválástól.


Nyitott kapcsolat nem fiataloknak való, hanem már 40 feletti embereknek akik esetleg bele untak a 10-15 éves házasságba de lelkileg társak, jól megértik egymást de néha akarnak mást is. Ez ritkán müködik, de egy tini kapcsolatban semmi esetre sem tud müködni.


Barátnöd egyszerüen fél az elválástól, fél, hogy esetleg nem jön össze a pasizás egyedül marad. Téged kedvel mint barátot, de már nem szeret.


Zárjátok rövidre az egészet, és szakítsatok.

2018. jún. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ha annyira nagyon szeret, akkor nem tudná elképzelni, hogy mással legyen

így is úgy is szakítás lesz a vége

lehet itt magyarázkodni, hogy hát de szeret, meg a bizalom stb... de minek?? én ha valakit szeretek akkor nem kell nyilt kapcsolat, nem akarok mással foglalkozni

2018. jún. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Változtok, neked kényelmes hogy feszes puncit dughatsz, ő szeretne néger dákót.

Majd mikor rájössz, hogy nem érzel semmit, olyan tág, és büdös is, mert gumi nemvolt, és olyan melyről nem tudja kimosni, csak rohad belül a csaj.....

Majd rájössz milyen jó is az .....

2018. jún. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Egyenes a csaj, mert ilyenkor más lányok simán félredugnak.

Viszont ez már bukó.

2018. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

"nyitott kapcsolatot szeretne egy ideig, aztán újra csak mi ketten."

Elképesztő, hogy ezt gondolja, hogy ezt veled meg lehet csinálni. És minden bizonnyal, ha te közben egy tiszta szívű lányba szerelmes lennél, óriási rikácsolást csapna.

Felejtős ez a lány, határozottan zárt le, és gyógyulj ki belőle.

2018. jún. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Az a baj, hogy nekem nagyon nehéz ez, mert ő a mindenem. Eddig nem volt senkivel, csak tisztázni akarta, nem akarta a hátam mögött.

Ahogy írtam is 14 éves volt amikor összejöttünk, és ez köszön most vissza, hogy hiányzik neki a szabadság.

1-2 év múlvára terveztük az összeköltozést is, de most így ebben a helyzetben teljesen kilátástalan vagyok, és nagyon félek attól, amiket írtatok...

2018. jún. 23. 11:23
 9/11 anonim ***** válasza:

ezért szoktam mondani, hogy nem éri meg fiatalon a kapcsolatot tervezni hosszú távon, meg nem kell 14 évesen kapcsolat

nyílván való, hogy nem élte ki magát, kíváncsi milyen mással... de te végig tudnád nézni ahogy pasikkal flörtölget?? esetleg párral össze is fekszik?? és utána ugyan azt fogod érezni iránta??

ha egyszer valaki felhozza a nyilt kapcsolat témát, vagy a tartsunk egy kis szünetet onnantól kezdve hagyni kell az egészet... attól a pontól kezdve semmi sem lesz soha a régi, nagyon sajnálom de ez az igaszság

elhiszem hogy szereted, de rá fogsz tudni úgy nézni újra mint régen?? ha esetleg valakivel csókolózna vagy lefeküdne?? belül valahogy téged bántana mindíg ez a dolog

vagy meg ismerkedik valakivel, és vissza se megy hozzád

legyen benned anyi méltóság, hogy dobod

ne te legyél az a barom akivel bármit eljátszhat, majd találsz másikat

2018. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most komolyan nem tud a lány anélkül bulizni, hogy összefeküdne mindenkivel vagy mi van? Ne hagyd magadat, mert ez igazából megbeszélt megcsalás a szememben.
2018. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!