Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A 15-17 éves lányoknak miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 15-17 éves lányoknak miért járnak 3-4-5 évvel idősebb fiúkkal?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy a tinilányok (tisztelet a kivételnek) miért nem a saját korosztályukban keresnek párt, miért kell nekik idősebb fiú? És a 18-19 éveseket sem értem, hogy miért jönnek össze egy 15 évessel.
2021. ápr. 27. 21:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Az alapvetően tényként kezelhető, hogy a lányok/nők hamarabb érnek mint a férfiak. Természetesen kivételek itt is lehetnek, de az általánosságról beszélek. Lehet szépíteni a dolgokat, de 16-tól 20 éves koromig nekem is arról szólt az életem, hogy ittam és buliztam. Szerintem az is nagyon sokat hozzátesz a dologhoz, hogy egy huszon éves fárfinak már lehet jogosítványa és anyagi háttere. Nem feltétlenül elég érett ahoz, hogy gyereket neveljen, vagy egy egészséges párkapcsolatot tartson fent, de vonzó, hogy van pénze és kocsija! Emellett egy 15-17 éves lány már közel úgy néz ki mint ahogy 25 évesen fog kinézni, ezért könnyebb nőként kezelni! Ellenben egy 15-17 éves pelyhes állú, szakmunkás bajszú pubertás srácot néha nehzebb férfiként kezelni mint egy huszonéves szakállas esetleg sportosabb testalkatú srácot! Hát nem tudom, hogy ezzel sikerült-e megválaszolnom a kérdésed, de azért próbálkoztam! (Zárójelben jegyzem meg, hogy én egy ellen példa vagyok erre, mert soha nem volt még nálam fiatalabb barátnőm!)
2021. ápr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szia, ezt a kerdest mar kiirtad. Enis irtam ala es meg jo sok ember is, miert kell feltenni ujra, nem volt eleg?
2021. ápr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Mert a lányoknak/nőknek olyan fiú/férfi kell, akire fel tudnak nézni. És egy idősebbre sokkal inkább fel lehet nézni, mint egy veled egykorúra.
2021. ápr. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
27%
Egy 16 éves lány nem olyan agyi szinten van mint egy 16 éves fiú jaja. Jó álomvilágba élhetsz. Úgy látszik én csak kivétellel találkoztam / találkozom xdd.
2021. ápr. 28. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Sokuk "jâr" 15 évvel idősebbel is
2021. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert a lányok hamarabb érnek, és érettebb pasira vágynak. És már előttem sokan leírták ezt, szóval nem fejteném ki. Annyit viszont hozzátennék, hogy kivétel mindig van. Nekem is két évvel idősebb a barátnőm, ami egyáltalán nem jelent gondot. És szerinte jóval érettebb is vagyok, mint a nálam öt évvel idősebb exe.
2021. ápr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

17 évesen azért jártam 4 évvel idősebb pasival, mert ő tetszett meg. Igazából már 6 éve együtt vagyunk és most jön ki igazán, hogy ez így ideális. Nem minden esetben igaz ez, de én például kicsivel 30 előtt szeretnék szülni. A párom meg csak 30 felett szeretne apuka lenni. Ha kimatekozod ez pont ideális, mert én 30 alatt leszek, ő meg felette, mikor mindketten szeretnénk már gyereket.

Nekünk az egyetem meg nem arról szólt, hogy minél több emberrel feküdjünk össze. Nélküle is teljes életünk volt. Attól eljártunk bulizni, akár együtt, akár külön, mégsincs hiányérzet, hogy nem volt 10+ szexuális kapcsolatunk.

2021. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mivel a lányok általában már 18-19 évesen nem olyan szépek, meg elk#rv@skodnak., emiatt a 18-19 éves fiúknak a fiatalabb lányok jönnek be, a fiatalabb lányoknak meg azért jönnek be az idősebb férfik, mert azok általában már izmosabbak, adnak a kinézetükre.
2021. máj. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!