Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hány éves kortól ajánlott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól ajánlott a komolyabb párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez csak attól függ, hogy a lány/fiú szellemileg elég érett legyen.

Az első hosszú párkapcsolatom 16 évesen jött, azóta már házasok vagyunk 5 éve.

Itt nem lehet ajánlott korról beszélni véleményem szerint.

Ha te úgy érzed készen állsz, akkor keress megfelelő személyt rá, csak akkor fog kiderülni ha megpróbálod.

2021. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Ahány évesen már nem kérdezel marhaságot.
2021. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem amikor az ember elég érett rá. Nem viselkedik önzőn, tud kompromisszumot kötni, el tudja dönteni mikor jogos a féltékenység és mikor nem. Amikor már tudja hogy mindenkinek van saját élete, nem a párjában keresi önmagát, felismeri hogy magát is tudnia kell szeretni és boldoggát tenni és nem mástól fogja ezt elvárnoli.
2021. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
28%

Szerintem célszerű a legtöbb esetben addig várni amíg önállósodik az ember ( 20+ éves ). Akkor azért kicsit kinyílik a világ.


A jelenlegi társadalmi helyzet:

Szóval én azt mondanám 20-35 évesen férfiaknál.

30+ éves hölgynek nehezebb dolga lesz.


Mindez változik és elfogadottabb hogy az emberek később köteleződnek el.


Mindenesetre az tök jó ha valaki ezt a 20-as évei vége felé meg tudja lépni :)

2021. máj. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%
Utólag én tiniként biztos nem mennék bele, inkább élvezném az életet minél több partnerrel. Igazan komoly kapcsolat bőven ráér, es igazabol viccesek a magukat meg a halalra itelt tini kapcsolataikat tul komolyan vevo gyerekek.
2021. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogy hány éves kortól ajánlott egy komolyabb párkapcsolat, azt igazából nem is tudom, fogalmam sincs, mert hiszen egyáltalán nem volt benne részem soha, nem tudom, hogyan kell ismerkedni. Egyetlen barátom sincs, haverom se-nem is volt még padtársam se a suliban, nem tudom mik a szabályok erre, vagyis nincs kapcsolati hálóm, amibe legalább kapaszkodni tudnék, teljesen magamba vagyok fordulva. Így hát több, mint 51 éves fejjel nem is tudom, hogyan kezdjek hozzá, teljesen tanácstalan vagyok.
2021. máj. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!