Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek egy ilyen kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 leszek a barátom pedig 18, 3 éve vagyunk együtt. Az első időkben nagyon boldog voltam aztán jött a sok veszekedés, tavaly nyáron kezdődtek a komolyabb gondolok. Egyszer nagyon össze vesztünk és rengeteg nyugtatót vett be, attól teljesen megbolondult és kb 50 ember előtt megvert. (Szaggatott, szájba vágott, ököllel ütött). Ezt elnéztem neki, mondván,hogy nem tudta mit csinál. Utána már megpofozott, meg ütött nem egyszer. Teljesen egy idegbeteg lett, üvölt állandóan, tör vág, fenyeget. Folyamatosan azt hallgatom, hogy én mennyire csúnya vagyok, ő bármikor kaphat mást. Nincs se egy barátnőm, se egy családtag akihez fordulhatnák. Mindenkit elmart tőlem. Ő roma én magyar.
2021. máj. 7. 15:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Miért vagy még együtt vele? Vagy ő mégis mit akar tőled ha nem szeret?
2021. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
“ 50 ember előtt megvert.” Miért nézted el ez neki, azonnal kikellet volna dobnod, a másik meg az, hogy az 50 ember közül nem volt egy “férfi” aki lerendezze a gyereket. Én azt mondom szabadulj meg tőle minél előbb. A barátod nem, hogy nem férfi, de nem is ember.
2021. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Szakíts. Azonnal.
2021. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Sárkánysömör válasza:
91%
A csávó nem komplett, ilyenek szokták meggyilkolni a párjukat "mert annyira szeretik". Menekülj amíg lehet.
2021. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nincs senki akire számíthatnák, és tényleg nem tiszta amikor ideges mintha nem is ő lenne és félek,hogy bajt csinálna. De én nagyon szeretem, nagyon sokáig reménykedtem, hogy megváltozik de ezt már én is látom, hogy nem állapot..
2021. máj. 7. 15:40
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon manipulált téged. Szüleiddel élsz, vagy a sráccal? Ha szüleiddel, akkor szólj neki. Én a helyedben fel is jelenteném mert egy beteg fasz.
2021. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Sárkánysömör válasza:
100%

Ő már tuti nem szeret, max a tulajdonának képzel. Valahogy meg kell pattannod mert a srác be/kiszámíthatatlan. Ennek a kapcsolatnak már vége itt már csak uralom van feletted :(


Szülök vagy valaki tényleg nem jöhet szóba ahová elbújhatnál előle?

2021. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj azonnal
2021. máj. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Esetleg orvos sem segítene rajta? A szülei is ilyenek, ebbe nőtt fel kiskorában.
2021. máj. 7. 16:08
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog tudni rajta segíteni az orvos, ez egy beteg manipulatív állat. Ez csak rosszabb lesz, menekülj a kapcsolatból azonnal. Ha nem lépsz, akkor folytatni fogja, és lehet, hogy a végén zsákolni fognak téged.
2021. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!