Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek egy ilyen kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 leszek a barátom pedig 18, 3 éve vagyunk együtt. Az első időkben nagyon boldog voltam aztán jött a sok veszekedés, tavaly nyáron kezdődtek a komolyabb gondolok. Egyszer nagyon össze vesztünk és rengeteg nyugtatót vett be, attól teljesen megbolondult és kb 50 ember előtt megvert. (Szaggatott, szájba vágott, ököllel ütött). Ezt elnéztem neki, mondván,hogy nem tudta mit csinál. Utána már megpofozott, meg ütött nem egyszer. Teljesen egy idegbeteg lett, üvölt állandóan, tör vág, fenyeget. Folyamatosan azt hallgatom, hogy én mennyire csúnya vagyok, ő bármikor kaphat mást. Nincs se egy barátnőm, se egy családtag akihez fordulhatnák. Mindenkit elmart tőlem. Ő roma én magyar.
2021. máj. 7. 15:10
1 2
 11/18 Tepfal ***** válasza:
100%
Hagyd abba ezt a kapcsolatot most. Orvos maximum akkor tudott volna rajta segíteni, ha az eset után magától azonnal felkeresi, mert ő maga látja be, hogy ez elfogadhatatlan és segítségre van szüksége. De még akkor is azt tanácsolnám, hogy ezt a kapcsolatot fejezd be. Így pedig azt mondom, menekülj, mert lehet, hogy az életedbe kerül majd, ha nem teszed.
2021. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennek mindenképp szakítás lesz a vége,a romák egy kicsit tűzről pattantabbak (én is az vagyok,azért tudom)...szóval innentől kezdve okés hogy nincs senkid, de ne hagyd magad terrorizálni.
2021. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
És te ezek után együtt vagy vele?!
2021. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hova valósi vagy? Segítünk.
2021. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb baj történik, mindenképp írj. Ez nem játék. Hidd el, hogy ennél jobbat érdemelsz. Aki tenyleg szeret, nem olyat, aki folyamatosan megbánás nélkül bánt, mert az nem szeretet.

A leírás alapján teljesen a saját irányítása alá szeretne venni téged..ez nem egészséges

:(

Tenyleg abszolút senki nincs, aki közel van hozzád? Vagy akiben bízol? Barátok? Ha nincs, akkor is mindenképp szólnod kéne valakinek, csak hogy tudjanak róla. A barátoddal meg valahogy muszaj lenne szakítanod😞 tényleg nagyon sajnálom,hogy így bánik veled. Próbáld meg betrükközni, hogy ő akarjon szakítani.

2021. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
JNSZ megyeiek figyelmébe ajánlom a kérdést
2021. máj. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj, hogy egy cigánytól nem lehet csak úgy megszabadulni. Főleg ha ez a felállás, hogy cigány férfi magyar nő. Remélem ebből tanultál kérdező és többet szóba se állsz cigánnyal.
2021. máj. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakits vele! Saját magad érdekében! Ha szeretnél velem beszélhetsz bármikor, írj privátot nyugodtan! 19/l
2021. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!