Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy elfelejtsem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Megcsalt mar tobbszor is en is ot o nem tud az en megcsalasomrol ! Probaltuk rengetegszer ! Nagyon imadom szeretem de nem megy nem akarok mar vele lenni mit tegyek hogy elfelejtsem? 2ev nem kis ido! Negativ velemenyt nem kerek!

#vége #szerelem #kapcsolat #szakítás #mit tegyek? El akarom felejteni
2018. júl. 31. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez
2018. júl. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy kis fizikai tavolsag kellene nektek.
2018. júl. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Az a gond hogy 20km-er van kösztünk közös az ismerőseink ahol ő lakik város én nekem ott elég sűrűn kell lennem!
2018. júl. 31. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Már írtál ki egy kérdést, helyesírás megint befigyel.

Amúgy nem kell folytatni, szüntessétek meg a kapcsolatot.

2018. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz elfelejteni, ahhoz idő kell, de annyira nem lehetett jó partner, ha te is megcsaltad. Két év kell hozzá kb., hogy elfelejtsed, addig legyél a barátnőiddel, ha lány vagy, vagy a haverjaiddal, de ne a diszkókban, hanem menjetek kirándulni, biciklitúrákra, most nyáron lehet kenutúrákra menni, ilyen társaságot keress, akkor könnyebb a felejtés, és talán találsz is valaki mást magadnak, akit még megcsalni sem fogsz.
2018. aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!