Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi lehet a baj barátnőmmel 5...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj barátnőmmel 5 honapja vagyunk együtt nagyon nagyon szerelmes vagyok belé de valami nem jo?

Figyelt kérdés
10 napig náluk voltam nagyon sok veszekedés volt de nem köztünk hanem az apukája anyukája nem hagy minket érvényesülni nem aludhatunk egymás mellet haza jöttem és ra 2 napra depreszios lettem sok stressz miatt el kezdtem magamnak be rágni azt hogy már nem szeretem meg ilyenek de pedig nagyon nagyon szeretem nem tudnák nélküle élni sem nagyon boldog vagyok nélküle számomra nem világ a világ csak valahogy nem érzem magam jol be beszélem magamnak azt hogy nem szeretem és nagyon félek ettől miközben bele vagyok bolondulva nem érzem azt mint kb 3 hete és nagyon sokat rágodom ezen hogy nem szeretem már az egyik jel az hogy régen nagyon féltékeny voltam még a gondolattól is lelkem fájt de most már nem ugy van mi csinálja ezt velem lehet hogy tul sok stressz? de most hogy megmutatta hogy mennyire szeret igy már nem vagyok az furcsa érzésem van nagyon félek attol hogy már nem szeretem magamnak be beszélem ezt pánikbeteg voltam régen de tudom legbelül hogy nagyon nagyon szeretem és nélküle nem tudnék élni sem és sosem akarom el hagyni ez nem megszokás hanem számomra nincs más ezen a világon nem és félek hogy addig addig beszélem ezt magamnak hogy el fogok távolodni tőle vajon lehet hogy a sok stressz csinálja ezt mert valószínűleg depressziós vagyok és ez miatt van ez?Mit tegyek hogy tudom ezt az érzést elfelejteni ezt a pánikot???????Mit tegyek hogy ugyan azt érezem mint régen és ezt a stresszt elhagyjam végre?

2021. máj. 9. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiment a végfok az agyamban miközben olvastam. Belesűrítettél vagy ezer kiba$zott szót négy mondatba. Menj el futni, vagy tekerj fel a Kékesre, a sport az stresszoldó és közérzetjavító hatású, ennyit tudok reagálni erre a szófosásra.
2021. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia ne haragudj csak már azt sem tudom hogy mi hogy van.Az van hogy nagyon nagyon szeretem a barátnőmet megvagyok érte halva az én mindenem nem is tudnék nélküle élni.És most valamiért nem érzem azt mint régen azt a tűzt ami köztünk volt és ezt el kezdtem érezni és el kezdtem magamnak be fele beszélni hogy már nem szeretem szorongos pánikolos tipus vagyok szerintem megint depresszios szorongok megint és mi a teendő talán az hogy már régen találkoztam vele?A stressz depresszio okozhat ilyen féle dolgot?
2021. máj. 9. 20:07
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
ez ám a fogalmazás xddd
2021. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
valami nem jó.
2021. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1. Ne beszélj be magadnak hülyeségeket. 2. A barátnőd hogy érez irántad? Mert kettőn áll a vásár. 3. A szerelem, a rózsaszín köd csak a mesékben tart örökké. 4. A depresszióddal és a szorongásoddal kezdj valamit mert be fogsz sülni az ágyban, a csaj meg csalódott lesz. Sportolj valamit, hátha az helyretesz lelkileg.
2021. máj. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj le, csak túlgondolod. Gondolkodj tisztán, miért ne szeretnéd őt ha nem is tett semmi rosszat?
2021. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Durván társfüggő vagy és ebbe is fogsz belebukni.

Könyörögve kérlek, hogy legközelebb használj pontokat és vesszőket. Vagy bármilyen más írásjelet, mert ez így borzalmas.

2021. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs nagy gond,de máskor használj azért vesszőket.
2021. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Össze vagy zavarodva, és becsavarodva az érzéseidbe.

Fizikai munka, és természetben való szabadidőtöltés ajánlott.

Addig ne hozz döntéseket, egyszerű, hétköznapi dolgokkal foglalkozz!

- és helyreállsz.

2021. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Bárcsak ez lenne életem legnagyobb problémája xd
2021. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!