Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg igaz, hogy érettségi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy érettségi miatt nem ér rá barátnőm?

Figyelt kérdés

Én 0. évfolyammal kezdtem, ezért nekem csak jövőre lesz érettségi, de barátnőmnek most van és hát szinte sosem ér rá, mert mindig tanul. Igaz nagyon sokat voltunk együtt év közben és akkor kicsit hanyagolta a tanulást. Most viszont azt mondta, hogy szóbelire is nagyon sokat kell készülnie és ezért megint nem nagyon fog ráérni. Azt mondta, hogy miután leszóbelizik minden visszatér a régi kerékvágásba, csak tartsak ki.

Nem az hogy nem hiszek neki, de tényleg ennyit kell tanulni egy érettségire? Nekem nagyon hiányzik már az együtt töltött idő.

18F 18L



2021. máj. 18. 12:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is megértem, csak nagyon hiányzik. Főleg hogy előtte meg azért nem tudtunk találkozni mert beteg voltam (nem covid).
2021. máj. 18. 13:46
 12/13 anonim ***** válasza:
Két hét semmiség
2021. máj. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Két hét...

Ne sírj már, aki nem készült eddig annak muszáj tanulnia.

2021. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!