Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom toxikus "kapcsolatban"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom toxikus "kapcsolatban" van, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szóval van egy 16 éves barátom, aki összejött egy 19 éves lánnyal. Viszont nem veszi észre, hogy a lány csak kihasználja. Ugyanis láttam már őt legalább 5 másik pasival már csókolózni, szóval egyáltalán nem szerelmes a barátomba. Azért van vele, (bár gondolom egyszerre legalább 3-4 kapcsolata van) mert a barátom viszonylag gazdag családból származik, a lány pedig szegényebből, és mindig tőle kunyerál pénzt, és soha nem ad vissza egy fityinget sem. Emellett a szüzességét is elvesztette a barátomnak, és azt mondta, hogy heti kétszer mindig csinálják. Az a baj, hogy szerintem a csaj rajta kívül legalább 5-6 pasival is ezt csinálja egyszerre, és még ki tudja hányat fog, mert amúgy külsőre nagyon szép, az arca gyönyörű, a dereka karcsú, mellei nagyok, testén egy gramm felesleg sincs, heti kétszer jár gyúrni, a kisugárzása pedig fantasztikus, és elég kirívóan is öltözködik. A barátom ezek miatt fülig szerelmes belé, próbáltam vele beszélni, de hajthatatlan. Szerintetek mit tegyek? Az a durva, hogy a csaj nálam is beprókálkozott (nem tudta, hogy én és a "pasija" barátok vagyunk, nem látott minket együtt, én is csak onnan tudom, hogy járnak, hogy a barátom mostanában szinte mindig róla beszél), és bevallom, elcsattant egy csók, mert tényleg fantasztikus lány, de aztán tőlem is pénzt kér, és elmondta, hogy fülig szerelmes belém, járjunk, meg hogy majd este vár. Mindegy. Én nem akarok tőle többet, és a barátomat is le akarom beszélni róla. Hogyan tegyem?

2021. máj. 18. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Asszép. Hát szerintem mondd el a barátodnak amit tudsz, aztán ha nem érdekli akkor hagyd őt. Figyelmeztetésen kívül nem tudsz mit csinálni.

Én meg bevallom, a szöveg végén meglepődtem hogy téged is sikerült behálóznia:D

Legalább ne dicsérd, jó test, kisugárzás ide vagy oda.. nem, nem fantasztikus lány az ilyen egyáltalán xD

Lehet hogy jó nő, de ha kihasználja a palikat akkor nyilván nem lehet jó ember, meg r*banckodik

Ha a barátod most nem is akarja kidobni a lányt, ígyis úgyis vége lesz egyhamar, mert látszik hogy ez nem lesz így egy tartos kapcsolat xd

2021. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Oxidbogár ***** válasza:
100%

Hát nem semmi story, a csaj tipikus “aranyásó” típus.

Mond el a barátodnak, hogy mi folyik körülötte, de a te vallomásod se maradjon le! ;)

Sok sikert hozzá!

2021. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki amit tudsz, de ne erőltesd, ne feszülj rá a dologra, mert rámehet a barátságotok. Ha nem hallgat rád majd megtanulja a saját kárán. Ha utólag rájön, akkor csak erősebb lesz a barátságotok.
2021. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
A csók az előtt vagy után volt, hogy megtudtad, hogy járnak? Ha utána akkor az is elég gáz, a te részedről... Persze részleteket nem tudunk. Mondd el, amit tudsz, aztán ha nem hatja meg, majd koppan egyet, túl fogja élni és máskor körültekintőbb lesz.
2021. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg levideózni, ahogy a lány más fiúkkal csókolózik, vagy hangfelvételt, amikor veled beszélget. Ha ezután sem akar szakítani, akkor hagyd el a dolgot, ne csinálj semmit.
2021. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!