Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kéne- e köszönni egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne- e köszönni egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy volt ,,barátom", akibe régen szerelmes voltam. A barát azért idézőjeles, mert az ismeretségünk a vége felé már csak annyiból állt, hogy arról beszélt milyen szar alak vagyok és ronda minden ismerőse szerint. Ezt nem bírtam elviselni, mert nagyon elcseszte az önbizalmam (mert ugye szerettem)és ezért lekoptattam. Azóta eltelt egy év. A korona miatt ugye nagyrészt karanténban voltunk, és egyszer nem próbált meg kibékülni, olyan mintha nem is érdekelte volna. Ha találkozunk nem köszöntem neki, mert meg voltam bántódva. Tegnap este rám írt, hogy miért nem köszönök neki egyáltalán vissza. Hogy nem akar semmit tőlem de mégis mi bajom van vele, amiért ennyire semmibe veszem. Mintha észre sem vette volna, hogy egy éve egymáshoz sem szólunk. Jogos ez az egész vagy tényleg elcsesztem valamit? Kéne köszönjek?

16 L



2021. máj. 21. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell köszönni a bunkó, hülye gyereknek.

Sőt még le is tilthatod, hátha felfogja, hogy nem vagy kíváncsi rá

2021. máj. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek ilyenkor tesztelik hogy viszonyulsz hozzájuk. Ha visszaírnál, elkezdene megint rád telepedni és fokozatosan szanaszét fikázni, folytatva azt amit eddig, valószínűleg még durvábban.


Ne is olvasd el az üzeneteit, akár tiltás is lehet. Elképzelhető hogy élőben még jobban fog nyomulni emiatt, de ha egy kicsit sem hagy békén, szólj az osztályfőnöködnek, az igazgatónak, a szüleidnek. Ne aggódj, úgy összehúzza magát hogy rád sem mer majd nézni.

2021. máj. 22. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy levegőnek nézed őt, nem bunkóságnak hívják, hanem tartásnak. Senkitől sem vagy köteles eltűrni, hogy megalázzon.

Ez a srác tipikusan az a fajta, akinek mindig kell valaki, akinél többnek érezheti magát, akkor is, ha ezt úgy éri el, hogy pocskondiázza a másikat.

Sajnos sok ilyen ember van férfiben és nőben is, nehogy bedőlj neki! Most játsza az eszét, hogy mennyire rosszul esik neki a távolságtartásod, pedig csak nem tud vele mit kezdeni. Gondolom azt várta, hogy majd könyörögni és hízelegni fogsz neki. Sz.rj a fejére, nem kell vele foglalkozni: töröld, tiltsd le, és ezt oda teszi ahova akarja.

2021. máj. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Köszönnék neki,mert evvel is össze zavarnám .
2021. máj. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se köszönnék neki, neked se kell. Mondjuk én vissza se írnék ha rámír. Ha meg élőben kér számon mond el neki hogy bunkó volt és megbántitt, de ne hagyd hogy visszakönyörögje magát hozzád.
2021. máj. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!