Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi történt a legjobb barátnőmmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
6 éve ismerjük egymást,és mindig hangulatember volt,de most már tényleg nem értem miért ilyen velem. Én mindig kedves vagyok hozzá,van amikor viccből oltogatjuk egymást de mindketten tudjuk hogy nem komolyan gondoljuk. Viszont ő valamikor komolyan köcsög velem(észre lehet venni ha nem viccből csinálja).Semmilyen szinten nem viszonozza a szeretetemet. Nem rég volt tablófotózásunk és amikor őt fényképezték ott dicsértem a háttérben hogy milyen szép stb. amikor pedig nekem már elkészítették a fotót nagyon csalódott voltam a kinézetem miatt. Azt mondtam hogy "nem tudtam hogy ilyen csúnya vagyok" ő pedig azt válaszolta hogy "hát pedig de"........ez nagyon fájt.Még ha igaza is volt legalább máshogy fogalmazta volna meg vagy én nem tudom lol Ja és nem is említettem hogy van most egy másik lány akivel váltogatni szokott. Igazából hárman vagyunk mindenhol együtt de engem legtöbbször ignorál. A lányt megvárja mindenhol,kedves vele,lelki segítséget is ad neki stb. amikor csak 1 éve vannak jóba előtte meg utálta a csajt. Csomószor mennek együtt fagyizni,kirándulni stb. és engem még egyszer sem hívtak meg sehova. Elnézést,egy kicsit hosszú lett de nagyon rosszul esik. Szóval mit tegyek?Nekem rajta kívűl senki sincsen,járni sehova se járok ahol esetleg ismerkedhetek másokkal :/ És mitől lett hirtelen ilyen velem? Fura lány ő de ez már túlhaladja a határokat. Azzal az emberrel a legszemetebb, akivel már évek óta nagyon jóban van/volt...

2021. máj. 28. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hirtelen lett ilyen, csak nem akartad észrevenni. Eddig is ilyen volt, kb. 1 éve pedig már nem vagy neki elengedhetetlen, hisz van más akivel mászkál.


Röviden addig jó voltál, míg pumpáltad az önbizalmát, a viselkedése jól mutatja mennyire értékelt téged.


A leírásban és a tag-ek között is írod, hogy viszonzatlan a "szeretet"/barátság, akkor miért puncsolnál tovább? Olyannal barátkozz aki megbecsül és nem néz semmibe, plusz nem rúg beléd.


Egy beszélgetést ha gondolod megpróbálhatsz vele, elmondani neki hogy szerinted sokat romlott a kapcsolatotok és miben szeretnéd ha javulna, de mint mondtam a leírásod alapján erre már jó ideje tesz magasról.

2021. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!igen,próbáltam vele beszélni de vele nem lehet ezekről komolyan tárgyalni...
2021. máj. 28. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg is próbáltad ráadásul és még itt is te tepertél. Innentől kezdve nem nagyon van miről beszélni, érdemes lenne elengedni és másokkal is barátkozni. Az emlékek szépek, de egyben a múlt is - csak arra nem lehet építeni egy kapcsolatot.
2021. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a kicsi "oltogatások" sokszor fordulnak át sértésbe. Nekem is van egy haverom ő azt hiszi magáról hogy vicces,viszont én ez miatt már egyáltalán nem keresem a társaságát. Ezt leszámítva én hagynám a pi..ba.
2021. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább kezd el te is hanyagolni őt. És tudom nem könnyű, de próbálj meg másokkal is barátkozni.
2021. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Elhívjalak én fagyizni? :D
2021. jún. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!