Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tegyen túl magam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyen túl magam a szakításon?

Figyelt kérdés
Ö szeret engem, én szeretem őt. Szerinte túl sok fájdalom van benne, így kimondta a szakítást. Nem mondta hogy ez szünet. Se azt, h valaha folytatni akarná. El akar felejteni.

2021. máj. 31. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Találj ki valami új hobbyt vagy sportot, olyasmit amit eddig nem csináltál. Valamint legyél gyakran társaságban. Minél kevesebb legyen az 'üres járat' mert akkor nem tudsz annyit agyalni. Idővel jobb lesz.
2021. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uff. Akkor ez nagyon fog fájni nekem. Az életem egy semmittevés. Még a munkám is.
2021. máj. 31. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire unatkozol nem bánom, takaríthatsz nálunk. :D
2021. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam az előző kapcsolatomban. Egy komolyabb veszekedés alkalmával megkérdeztem - most már - exemet, hogy változtak-e az érzelmei...utána kiderült, hogy már 2-3 hónapja gondolkodott a szakításon.


"Szeret, de túl sok fájdalom van benne"...kinek mi számít soknak, de szerintem ha tiszta szerelemről van szó, akkor a fájdalmat is kilehet bírni...elvégre egyik kapcsolat sem cukormáz állandóan, mindenhol vannak néha hullámvölgyek.


Az első válaszolóval értek egyet, ha minél inkább kivan töltve a szabadidőd, egyre kevesebbet fogsz rá gondolni (nyilván egyik pillanatról a másikra nem éred el ezt a célt, de idővel igen).

Barátkozz, vannak oldalak, ahol tök jól ellehet beszélgetni emberekkel (pl. Anotalk). Nem feltétel az, hogy már pedig az ilyen oldalakon társkeresés kell, hogy legyen.


Amikor én estem át az előbb említett első szakításomon, én is inkább a társasági életbe menekültem, vagy ha nem ért rá senki, akkor nem voltam rest arra, hogy új embereket ismerjek meg.

2021. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!