Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm miert harcol az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miert harcol az ellen h ott legyek vele egy-két buliban?

Figyelt kérdés
Mennyire normális, h a barátnőm (19) csomó szórakozóhelyes buliba elmegy a barátnőivel, ott beszélget bárkivel, eltancol másokkal egy kicsit (nem lap dance), de amikor mondom h esetleg 19 buli után én (21) is elmennek vele egyre kiakad h az biztos nem es felejtsem el és foggal körömmel harcol ellene?

2021. jún. 11. 01:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te milyen kapcsolatban vagy a barátnőivel? Mert lehet, hogy neki az nem fér össze, hogy a pasija és a barátnői egy buliban tartószkodjanak. Nehéz lenne gondolatolvasás nélkül megmondani. :D Te döntésed, hogy megpróbáljátok megbeszélni, elkezdesz féltékenykedni, vagy megbízol a barátnődben és hagyod az egészet. Ti buliztok egyáltalán együtt? Milyen a kapcsolatotok? Ezeket mérlegeld és komunikáljatok egymással..
2021. jún. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1/1

úgy gondoltam, h csak ketten egymással ilyenkor, a barátnői nélkül

2021. jún. 11. 05:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez zavarja, hogy csak kettesben akarsz vele lenni.
2021. jún. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Valószínűleg nem a buli miatt megy el. Lehet a barátnői miatt vagy más pasik miatt. Az, hogy idegenekkel táncol, elég fura.
2021. jún. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen ismerősöm, de őt nem zavarja ha ott a palija. Ugyan úgy lemegy táncolgatni másokkal és kábulatig issza magát. Palija se foglalkozik vele hisz így ismerkedtek meg xd.


Én nem örülnék neki, ha nem merne "felvállalni". Szerinted mit csinálhat egy buliban? Sok jó és szép dolgot kétlem. :3

Ha annyira szereted akkor megértelek, hogy elviseled, de ha nem adnád oda érte az életedet is, akkor én passzolnám a csajt. De ez csak saját vélemény.

23/F

2021. jún. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Tudom hogy mindenki imad bulizgatni meg ilyenek.


De a legtobb esetben el csattan egy ket fogdosas, meg ha nem is akarja az illeto.


Meg aztan piasan egy ket csok, ha nem tobb.


Annyi ilyen kerdes jon ide es csak azok szoktak erre azt mondani hogy "nem problema", akik ugyanezt csinaljak mint a te csajod, vedve magukat is.

2021. jún. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan dolgok mennek ott, amikről nem akarja, hogy tudj, bármi is legyen az.
2021. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A megcsalas részét - tudom h naiv nak hangzik, de - nem hinném, valami más oka van, de fel nem tudom fogni h mi xd
2021. jún. 11. 14:13
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
A bulik erre valók, a pároknak külön-külön is van életük, eljárhatnak a barátaikkal bulizni, aztán este vagy masnap ugyis talalkoznak.
2021. jún. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én megértem a problémád, ugyanez megy fordítva 19/L
2021. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!