Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezhetném vissza az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza az imádott exem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kérlek, próbáljátok meg jóindulattal viszonyulni a kérdésemhez, eléggé magamba vagyok zuhanva. Márciusban jöttünk össze, és áprilisban szakítottunk, mivel bunkó voltam vele, és nekem is elmúltak az érzéseim. De most, hirtelen, minden kétszer olyan erős mint akkor volt, mindig ő jár a fejemben, egyszerűen nem tudom elengedni. Túlságosan nagy a vonzalom, kötődés, amit érzek iránta. Az egyik barátom felhívta, hogy mit gondol most rólam. Azt mondta, hogy meg tudna bocsátani, ha kedvesebb lennék, és újra barátok lehetnénk. Mit tehetnék, hogy visszahódítsam? (Manifesztáció, stb is szóba jöhet, 100%-ban hiszek benne) ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A JÓINDULATÚ VÁLASZOKAT! <3

2021. jún. 22. 17:02
 1/5 L.. István ***** válasza:
100%
Igaz, én régimódi vagyok, de mi volna, ha felhívnád, hogy találkozni szeretnél vele (nem face meg twitter meg anyámkínja), bocsánatot kérnél és megkérdeznéd, lát-e rá esélyt, hogy újrakezdjétek?
2021. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mi lenne, ha ezeket elmondanád neki?
2021. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1) Már bocsánatot kértem tőle, és azt írta a baratomnak, hogy jelen állás szerint tuti nem jönne velem össze, csak ha újra a régi lennék.


2) Nem merem még<3

2021. jún. 22. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk, nem kéne bunkón viselkedni. Csak egy tipp.
2021. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, megpróbálok kedvesebb lenni
2021. jún. 25. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!