Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezért szakítanátok a barátotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szakítanátok a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Elmondta nekem a barátnőm,hogy a legjobb barátjával “csókolózott”.

Nem is számít csóknak,inkább egy szájra puszi.És ez egy este alatt 3x megtörtént.A haverjának 4éve van egy komoly párkapcsolata.Köztük ez a barátság már 10éve tart.

Azt mondták nincs köztük semmi,mert ha lenne már együtt lennének,és én el is hiszem.


Én nem fogom ezért kidobni,de érdekel ,hogy ti mit tennétek.



2021. jún. 27. 11:15
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
100%
A szájrapuszi azért kicsit túlmegy a barátságon szerintem. Főleg ha már nem 13 14 évesekről beszélünk, akik leszarják a komolyabb kapcsolatokat.
2021. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
szakítani kell
2021. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
29%

#5 -nek van igaza, én lányba találkoztam már ilyennel, annak "fiúbarátai" voltak, de normális barátnője egy se (intő jel).


Az is folyton azt elemezte, mennyit lehet lenyomni a torkomon, meg mennyit lehet kihúzni a zsebemből, de baromi ügyesen, úgy, hogy udvariasságból én ajánljam fel!


Évekig ettem a szarját a "szerelmes fejemmel"...


Akkora szarvaim voltak már, hogy csoda, hogy az ajtón befértem vele..

2021. jún. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nincs köztük semmi mert az a haver nem akarja... ez a duma is hogy ha akarták volna már együtt lehettek volna.. ez mi? Ha a csaj mondta neked akkor tuti azért van mert az a haver elutasitotta vagy inkább a haver tartja a távolságot és míg annak a havernak van barátnője addig kellet neki is valaki hogy terelje a témát. Tuti hogy ez van a háttérben. Nem értem ha szájra pusziznak akkor miért nem vannak együtt? Úgy nem sèrülnèl te sem meg a havernak a barátnője sem. Hagyd el, ha annyira szeretne téged akkor nem találkozhatnánk, nem történne meg egy este háromszor, főleg nem úgy hogy mindkettőnek van párja.
2021. júl. 2. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Ruby04 ***** válasza:
70%
Lőnék egyet IV! 😂
2021. júl. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
56%
De aranyos a csaj..... Igazi barátnőnek való....
2021. júl. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Ruby04 ***** válasza:
35%

Dehogy dobnám. Nem a Középkorban vagyunk. Ráadásul el is mondta. Ez tök jófejség.

Ha szereted, akkor csak ezért ne, bár sztem egy jó húszassal közelebb vagyok a kéményhez.

2021. júl. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Szerintem túl megy a határokon.

De viszont ez sem teljesen igaz, hiszen egy kapcsolatban a két fél dönti el, hogy nekik mik a határok. Ha neked, és neki ez belefér, akkor tök jó. De ha te emiatt kellemetlenül érzed magad, akkor már nem az.

Szóval lehet igaza a 27esnek is, és a többieknek is. De azért ezt ne vessük rá minden kapcsolatra, mert azért ez sok mindenkinek nem fér bele.


Egyébként, hogy döntöttél?

2021. júl. 2. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Ruby04 ***** válasza:

#28 Már leírta az entrée-ban, hogy döntött.

Amúgy köszönöm a visszautalást, de végső soron nem mondtál semmit. Úgy fest, egyedül én nem akadtam ki, de nem én vagyok ő, etc.

2021. júl. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Szakitanék
2021. júl. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!