Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezért szakítanátok a barátotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szakítanátok a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Elmondta nekem a barátnőm,hogy a legjobb barátjával “csókolózott”.

Nem is számít csóknak,inkább egy szájra puszi.És ez egy este alatt 3x megtörtént.A haverjának 4éve van egy komoly párkapcsolata.Köztük ez a barátság már 10éve tart.

Azt mondták nincs köztük semmi,mert ha lenne már együtt lennének,és én el is hiszem.


Én nem fogom ezért kidobni,de érdekel ,hogy ti mit tennétek.



2021. jún. 27. 11:15
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Szakítani akartam ,nem csak emiatt,de nem vagyok még biztos benne.
2021. júl. 2. 10:39
 32/34 Ruby04 ***** válasza:
54%

Jó, hát te tudod. Szerintem ha szereted, akkor “hagyd futni”. Nem a neten bukkantál rá, h öt BBC csávó reszeli az ágyon, hanem volt önbevallás, ami értékelendő. Ez, bár rossz példa, mert ez nem jogi, hanem erkölcsi kérdés, de a bűncselekményeknél is enyhítő körülmény az őszinte, feltáró vallomás.

De ha amúgy is lapáton volt, akkor miért bocsátod népszavazásra??

2021. júl. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

32es azt írta, hogy nem emiatt lenne a szakítás.

Csak, hogy kíváncsi volt, hogy mások mit tennének.

2021. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Ruby04 ***** válasza:
Mondjuk én hasonló helyzetben nem kérdezném meg az Interneten. Nincs egy barátja?
2021. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!