Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért viselkedik így néha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így néha a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk régóta együtt és ő az első barátnőm. Alapból jól megvagyunk, sokat beszélünk és kimutatja hogy szeret, de van amikor nagyon taszít amiket csinál.


Írok egy-két példát. Azt akarja hogy mindig elérhető legyek és ne foglalkozzak mással, csak vele. Nem találkozhatok a barátaimmal, nem mehetek sehova, mindig tudni akarja hol vagyok és mit csinálok, ha pedig az előre tippelt időben nem érek haza (pl. 5 helyett 6-ra csak), akkor rögtön kombinálni kezd, hogy más lányokkal vagyok. Ha nem azt csinálom amit ő akar, akkor büntet engem (nem akar találkozni vagy beszélni velem). Nagyon sokat vagyunk együtt és még utána a neten is állandóan beszélünk, úgyhogy nem mondhatja hogy nem figyelek rá. Ő mindenhova megy, edzésekre jár, barátnőkkel találkozik és én soha nem mondtam neki, hogy nem mehet, sosem csináltam belőle semmi veszekedést, hisz ez a normális. De ő rám ezt nem akarja alkalmazni, nem akarja megérteni amit mondok neki.


Volt olyan, hogy felhívott, kérdezte zavar-e. Mondtam hogy nem, csak boltban vagyok, de mondja nyugodtan. Ő erre megsértődött, számonkérte hogy miért nem mondtam neki előtte, letette a telefont és egy napig nem beszélt velem. Nagyon sok ilyen eset van, ilyenkor azt szokta mondani hogy nem szeretem eléggé, mert nem vele akarok lenni. Ha chaten nem válaszolok neki 1 percen belül, akkor rögtön nem figyelek rá szerinte és nem szeretem.


Állandóan féltékenykedik, mindenkire (minden lányra, akiket még csak nem is ismerek) ideges aki szóba áll velem vagy rám néz és volt már hogy mondta valakire, hogy megfojtaná azt a személyt (egyszer vettünk fagyit és mondta utána az árusra).


Olyan is van, hogy jókedvűen beszélünk és egyik pillanatról a másikra befordul magába, akkor ellök mintha teljes szívéből utálna és hozzám se szól, maximum ha szidni kell engem. Aztán egy idő után elmúlik és megint beszél velem, ekkor mindig bocsánatot kér. Mondta hogy öngyilkossággal is fenyegetett már másokat, ha elhagyják (engem még nem).


Most csak a legrosszabbakat írtam róla, de sokszor kedves, bújós, kimutatja hogy fontos vagyok neki. Nem értem mik ezek a kitörései, miért csinál ilyeneket? Egyre inkább nem akarok vele lenni. Nem látom az értelmét se, hogy ennyire bánt, mikor más esetben pedig a teljes ellentéte. Emiatt egy kicsit úgy is érzem, hogy velem van a gond, pedig nem csinálok semmit hogy kijöjjen ez az énje.


2021. júl. 10. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakits vele ASAP, nagyon toxikus a kapcsolatotok. Túlságosan behatárol, nem tesz neked jót.
2021. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Szakíts veke azonnal. Csak rosszabb lesz.
2021. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen exem volt férfiban. Tönkre fog tenni.
2021. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyorsan szakits vele, az ilyen toxic emberek csak szetfogjak cseszni az eletedet, egy normalis szingli elet sokkal jobb minthogy egy random ember mondja meg hogy mit csinaljal, lesznek nala sokkal jobb lanyok hidd el
2021. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mihamarabb vess ennek véget. Elmagyarázod neki, hogy ha nem képes a bizalomra, és ezeken nem változtat akkor szia.
2021. júl. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég otthagytam volna. Túlságosan kontrolálni akar. Le merem fogadni ha szakìtasz vele, akkor jön a lelki terror. Menekülj! Ne csessz el még több napot erre!
2021. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha szereted akkor nem kell fixen ennek vége lennie.

Egyszerűen beszéld meg vele a dolgokat és ha megérti akkor nincs gond.

De ha nem akkor meg a te döntésed hogy folytatod e tovább vagy inkább hagyod az egészet.

2021. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
11%
Na szép. itt kell kibeszélj? Nekem meg csak sunyogsz? De sok időd van itt kérdezgetni idegeneket, azt mondtad hogy rendben vagyunk !!! Ha fél órán belül nem vagy a köszöböm előtt akkor akkora balhét verek ki ...
2021. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Örök rabszolga akarsz lenni? Aligha. Akkor verd őt ki a fejedből, mert féltékeny, ki akar minden áron sajátítani magának, fiúkkal sem mehetsz sehov, minden percedről tudni akar. Így akarsz vele élni? Ne már...!
2021. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki, ha képtelen a változásra, akkor keserítse más életét, mert lelépsz.

Ilyennel nem szabad megmaradni. Elhiszem, hogy jól érzed magad vela, de nem lenne jobb egy ilyen kapcsolat féltékenykedés nélkül?

2021. júl. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!