Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért viselkedik furcsán a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik furcsán a barátnőm?

Figyelt kérdés
Tegnap este odabujtam hozzá akkor ellökött magától, 2 perc mulva pedig azt mondta hogy nem is szeretem mert nem bujok hozzá. Egyik pillanatba azt mondja hogy szexelni szeretne másik pillanatban nem. És sokszor hisztis. Miért csinálja ezt? Esetleg menstruál? 20/F 18/L
2018. szept. 3. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális lány nem viselkedik így, akkor se ha menstruál. Kérdezd meg tőle és ha nem tud válaszolni, akkor komoly gond lehet vele.
2018. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én max akkor viselkedek így ha valami bajom van, de akkor se bírom sokáig és inkább elmondom. Plusz ki se bírom hogy ne bujjak hozzá. Szóval inkább kérdezz rá.
2018. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!