Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért viselkedik máshogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik máshogyan velem a barátnőm ha társaságban vagyunk?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor, illetve mai nap tapasztaltam ezeket, azelőtt nem volt ezzel gond.


17 évesek vagyunk. Én vagyok a fiú.


Szilveszterkor mikor egy nagyon jó régi barátommal és annak barátnőjével voltunk (Barátnőm akkor ismerte meg őket). Amikor még nem kerültek beszélő viszonyba, addig szerény kislány volt és mindig a közelembe akart tudni, kérte hogy menjek oda hozzá stb.. Aztán mikor a család többi tagja (Apum, anyum, tesóm és a palija) leléptek és úgy maradtunk, hogy régi jó barátom és a barátnője én is a barátnőm. Leültünk beszélgetni egy asztalán cigiztünk stb.. Alig mert először megszólalni aztán bármit mondtam neki, támadásnak vette és agresszívan válaszolt. Nem adott puszit meg ilyenek. Aztán a haverom barátnőjével az este folyamán olyan iszonyat jóba lettek, hogy közös képet raktak ki instára stb... Engem le se szart, hogy velem mivan. Haverom barátnője elkezdett sírni az este végén mert a palija megsértette őt és a barátnőm, pont egy veszekedésbe voltunk és meglátta, hogy sír és egyből ment oda az új bari nőjéhez vigasztalni az meg, hogy velem mi volt az no one cares... Ez volt a szilveszter, ahol először tapasztaltam ezt.


A mai nap. Barátnőjével voltunk 3-an és folyamatosan bármit mondtam neki támadásnak vette és flegmán válaszolt nekem meg agresszívan meg... mindegy rosszul esett, de a barátnőjével is szinte. Folyamatosan csak bántott mikor a közelembe került, csapkodta a fejem, karmolt(ami rendesen nyomott is hagyott), szinte mindent félre értett. Az volt neki a vicces, hogy van egy ilyen poén, hogy én megfogom a saját kezem az ujjaimmal összekulcsolva és ő meg is ráfog és nem tudom kihúzni a kezem. Erre ő erősen pofán vágott és ott nevetett magában. Amikor a barátnője elment pisilni vagy mit tudom én micsinált visszaváltozott a régi énjére oda bújt nyugodt volt csókolóztunk, de amint hallotta, hogy jön vissza egyből már ment is el.


Hallottam ilyet, hogy ez természetes, hogy a barátai előtt meg más társaságban más arcot mutat, de amit csinál, megaláz, üt folyamatosan mint anyja a neveletlen 5 évest, ez nekem iszonyatosan rosszul esik és nagyon nem jön be ilyenkor.


Még nem jutottam el odáig, hogy leüljünk és megbeszéljük ezt ketten, de ahogy ismerem az lesz az első mondata, hogy "Én nem is voltam ilyen"...



2020. jan. 3. 21:51
 1/3 A kérdező kommentje:

"Az volt neki a vicces, hogy van egy ilyen poén, hogy én megfogom a saját kezem az ujjaimmal összekulcsolva és ő meg is ráfog és nem tudom kihúzni a kezem. Erre ő erősen pofán vágott és ott nevetett magában"



Erre irtam, hogy megaláz, mert ezt a barátnője szeme előtt csinálta.

2020. jan. 3. 21:55
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szép kis barátnő.

Tedd lapátra.

2020. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kettesben lesztek akkor tényleg próbáld meg vele megbeszélni, ha nem hiszi mutasd meg a karmolás nyomokat is. Mondd el, hogy ez rosszul esik, hisz te nem ezt adod neki, akkor te miért ezt kapod tőle?


De ha ezek után is folytatja, akkor ott a barátai előtt szólj rá, hogy ezt azonnal fejezze be.

Egyáltalán nem okés ha csak úgy viccből pofán vág.

2020. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!