Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert viselkedik így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Miert viselkedik így?

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve vagyunk együtt, és olyanok szoktak lenni, hogy mondom, hogy hányra jöjjön hozzám, mire kérdezi, hogy miért nem előbb, mert mondom dolgozok és le kell furodnom, takarítani, de nem érti meg. Nem érdekli hogy dolgom van ,akkor is jönni akar előbb. Reggel sose írja hogy jó reggelt, mindig én írok rá, csak hétvégenként találkozunk, mert 92km-re vagyunk egymástól. Ő Budapest, én meg vidéken. Múltkor az volt, hogy egyedül jött a busszal, nem mentem be elé és nem szállt fel a buszra amivel kellett volna jönni, mert azt hitte helyi járat, pedig elmagyaráztam neki hogy néz ki, meg rá is volt írva a településen neve, és engem hibaztatott, hogy későbbi busszal kellett jönnie. Hétvégén elmentünk fürdeni a nővéremmel meg a barátjával meg én is a párommal Velencei-tóra és egész végig a telefonját nyomta és be sem jött velem a vízbe, előző nap mondtam neki hogy akkor megyünk e, mondta hogy igen, másnap meg azt mondta hogy nem akart menni,és a strandon elvonult és a barátjának kibeszélt , meg láttam hogy egy csajjal is beszélget arról hogy kényszerítem hogy jöjjön furodni, ugy láttam hogy mikor szóltam neki a válla felett rapillantottam hogy mit csinál. A buszon utalt rá hogy megcsokoljam de nem tettem mert egyszerűen nem szeretem ha bámul mindenki közben és a testvérem is ott volt szembe, mellettem meg egy vadidegen. És azt mondta hogy nem vállalom fel azért nem tettem. Bocsánatot kértem tőle, erre ránézett az óráját és lenezoen mondta hogy eddig tartott míg rájöttem hogy bocsánatot kellene kerjek. Azt is mondta hogy nem úgy viselkedik velem ahogy megérdemelnem , de csak azért mert nem teszek meg valamit amit tuszkol rám, hogy szedjek antibebei tablettát. Szerinte egész életemben szednem kéne kivéve ha terhes vagyok de én utálom a bogyókat. Olyan hangulatingadozasai vannak hogy csak nézek. Kb mindenért engem hibaztat
2021. júl. 11. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én megmutatnám neki merre van az ajtó. Az ilyen emberek miatt teljesen feleslegesen érzi rosszul magát az ember.

Talán próbáld meg neki szépen elmagyarázni, hogy te hogy érzed magad ilyenkor, de ha nem látható a javulás, vagy csak pár napig/hétig tart, rakd ki a szűrét és légy boldog, hogy meg tudtál tőle szabadulni.

Teljesen normális dolog, hogy vadidegen emberek között nem smárolunk, nem azt jelenti, hogy nem vállalod fel, hanem azt, hogy Neked van annyi eszed, hogy sem a tesvéred sem más nem azt akarja nézni, hogy lenyelitek egymás nyelvét. Ahogy jogod van arra, hogyha nem akarsz, ne szedj tablettákat, csak mert nem akar kotont húzni a f**kára.

Dobd ki!

2021. júl. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Aligha fogtok az életben veszekedések nélkül meglenni. Megéri kitartani mellette? Mindenért Téged okol. Jó ez Neked?
2021. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!